DS İstanbul Anadolu yakası bayisi hizmete başladı

DS Automobiles Türkiye’nin üçüncü DS Store’u İstanbul Anadolu yakası bayisi, Ekim ayı itibariyle müşterilerini karşılamaya hazır.

DS Store İstanbul Anadolu da diğer bayilerde olduğu gibi Bureau Veritas tarafından hijyen denetlemesine tabi tutuldu. DS modellerini deneyimlemek isteyen misafirler, yüksek hijyen koşulları dahilinde 24 saatlik test sürüşü opsiyonuna katılabiliyor.

Fenerbahçe Mahallesi Fener Kalamış Caddesi, No:23/A Kadıköy adresinde hizmete açılan DS Store İstanbul Anadolu yakası bayisi içerisinde, 300 beygir güce sahip şarj edilebilen hibrit modeli; DS 7 Crossback E-Tense 4X4 ve 1.6 litre hacmin altında motora sahip olan 225 beygir güç üretebilen benzinli ve 130 BG sunan dizel motorlu seçenekleri de sergileniyor.

Misafirler istedikleri gün ve saat için www.dsautomobiles.com.tr web sitesi üzerinden e-randevu oluşturup, görüntülü görüşme ve online otomobil tanıtımı talep edebiliyor. Hatta seçtiği otomobilini STORE’a hiç gelmeden satın alarak evinde teslim alabiliyor. Otomobil satın alan misafirler ayrıca DS Service Vale hizmetleri dahilinde yine evlerinden ayrılmadan otomobillerine bakım yaptırabiliyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz