Delphi Technologies akıllı mobilite teknolojilerine yatırım yapıyor

delphi technologies

Delphi Technologies, BorgWarner çatısı altında otomotiv ekipmanları konusunda geleceğe yönelik çözümler geliştirmeye devam ediyor. Akıllı mobilite teknolojileri konusunda start-up girişimine destek veren Delphi; NEXUS Automotive International ve Mobilion Ventures start-up şirketlerine önemli bir yatırım gerçekleştirdi.

Mobilion adındaki girişim sermayesi fonuna yapılan 3 yıllık yatırımla birlikte Delphi; ileri kontrol ve güvenlik sistemleri, filo yönetimi ve navigasyonu, elektrikli araç çözümleri ve iletişim-bağlantı sistemlerinin dahil olduğu alanlara önemli bir erişim imkanı sağlıyor. Bu alanlardaki satış sonrası ürün ve hizmetler, araçlar ve eğitim gibi konularda avantaj sağlayacak olan Delphi Technologies, uluslararası rekabette de etkinliğini arttırmayı hedefliyor.

İstanbul Autoshow 2021: SUV modellere ilk bakış!

Kendi alanında ilk örnek olan bu girişimin, yeni ürün ve hizmetlerin piyasaya sunulma süresini yüzde 60’a varan oranda hızlandırması bekleniyor. Böylece küresel çaptaki CASE taleplerine ve sürdürülebilirlik girişimlerine hızlı şekilde cevap verilmesi gereken bir piyasada, fark yaratılması amaçlanıyor.

Mobilion Ventures girişimi, hız ve çevikliği sayesinde standart olan 5-6 yıllık gelişim sürecini 2 veya 3 yıla indirebiliyor. Bu avantaj da Delphi Technologies portföyünü çeşitlendirme fırsatı ve müşterilerine hızla değişen mobilite piyasasında önemli bir rekabet gücü veriyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz