Kia’ya yeni genel müdür Doğuş’tan geldi

0
Kia Türkiye yeni genel müdürü Can Ağyel.

Çelik Motor Ticaret A.Ş.’nin organizasyon yapısında 14 Ağustos 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere değişikliğe gidildi.

Daha önce birlikte yürütülen Garenta & ikinciyeni Genel Müdürlüğü ile KIA Genel Müdürlüğü ayrıştırıldı.

Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı Bora Koçak yönetiminde gerçekleşen yeni yapılanmaya göre; Çelik Motor Genel Müdürü Özgür Maraş, Garenta & ikinciyeni Genel Müdürü olarak görevine devam edecek, kısa ve uzun dönem kiralama ile ikinciyeni.com faaliyetlerinden de sorumlu olacak.

Yeni yapılanmada KIA Genel Müdürü olarak Can Ağyel görev alacak.

Kİa Türkiye’nin yeni genel müdürü Can Ağyel.

Kia Türkiye Genel Müdürü Can Ağyel kimdir?

Yeni yapılanmada KIA Genel Müdürü olarak görev alacak Can Ağyel, 1989 yılında Deniz Harp Okulu Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Can Ağyel, 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi Programı’nı tamamladı. KIA Türkiye Ailesi’ne katılmadan önce 1999- 2017 yılları arasında Doğuş Otomotiv’de çalışan Can Ağyel, son olarak Doğuş Oto Maslak Bölge Direktörü olarak görev yaptı. Evli ve bir çocuklu olan Can Ağyel, İngilizce biliyor.

Garenta Genel Müdürü Özgür Maraş kimdir?

Garenta & ikinciyeni markalarından sorumlu Genel Müdür olarak görevine devam edecek olan Özgür Maraş, 1991

Garenta ve ikinciyeni Genel Müdürü Özgür Maraş

yılında ODTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmasının ardından bankacılık sektöründe üst düzey görevler üstlendi. 1 Ağustos 2016 tarihinde Çelik Motor Genel Müdürü olarak atanmadan önce 2007-2013 yılları arasından Yapı Kredi Bank Amsterdam NV ve 2013-2016 yılları arasında da Yapı Kredi Leasing şirketlerinin Genel Müdürü olarak görev yaptı. Evli ve üç çocuk babası olan Özgür Maraş, İngilizce biliyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here