Çalışanlarını tatile gönderiyor

Çalışanlarla işverenlerin otomotivdeki gerginleşen ilişkiyerine Ford Otosan’dan tatilliçözüm.

Şirket mayıs ayında gerginleşen işçi işveren ilişkilerine rağmen, bu yıl da örnek çalışanları için tatil programını sürdürdü.

Kocaeli’nin Gölcük İlçesi’nde Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Kültür ve Yaşam Merkezi’nde ’4. Ford Otosan’ın Yıldızları’ ödül töreni yönetici ve işçilerin katılımıyla yapıldı.

Başarılı çalışanları ödüllendirme ve takdir etme amacı ile hayata geçirilen ’Mavi Yakalı Çalışan Ödüllendirme Sistemi’ ile yapılan değerlendirmeler sonucu 89 Ford Otosan çalışanı ödül almaya hak kazandı.

Yıldız çalışanlara plaketleri Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Türk Metal Sendikası Genel Sekreteri Yücel Yücel ve Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ölmez Ateş tarafından verildi.

’Ford Otosan’ın Yıldızları’ ayrıca, aileleriyle birlikte Büyük Anadolu Didim Resort Oteli’nde ’her şey dahil’ konseptiyle bir haftalık tatil ile ödüllendirildi.

Ödül töreninde konuşan Genel Müdür Haydar Yenigün, Ford Otosan’ın örnek çalışanlarını ödüllendirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

Ford Otosan’ın 2011’de uygulamaya aldığı ödüllendirme süreci ile bir performans dönemi sonunda ’Üstün Performans’ notu alan, yıllık izin ve görevli izin günleri hariç olmak üzere bir yıl boyunca fiilen çalışan, bu dönem içerisinde herhangi bir uygunsuz davranışı bulunmayan, üstün başarısı ile diğer arkadaşlarına rol model olan tüm Ford Otosan çalışanları ödüllendiriliyor.

Süreç dahilinde 2011 yılından bugüne kadar toplam 344 Ford Otosan çalışanı ödül almaya hak kazandı ve aileleriyle birlikte bir haftalık, tatil kazandı.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here