BMW akülü araba tişört fiyat listesi açıkladı

Bilmiyoruz bu koronavirüs süreci etkili olmuş mudur? Ama Alman keyifli otomobiller üreticisi BMW şu günlerde otomobil fiyatları yerine merchandise koleksiyon ürüenlerinin fiyatlarını açıkladı!

Bilmeyenler için aslında uzun yıllardır kayda değer tüm markaların bu tür eşya koleksiyonları marka severseverlere butik ya da showroomlarda zaten bedeli karşılığı satılır. BMW belki de baharı bahane edip BMW Lifestyle koleksiyonlarındaki yeni ürünlerini sergileme ihtiyacı da duymuş olabilir.

Zira her baharda koleksiyonlara yenilikçi ürünler ekleniyor. Bakalım BMW merchandise koleksiyonunda neler var ve fiyatları nasıl?

Ürün yelpazesinde markanın kadın hayranları için büyük bir BMW logosuyla tasarlanan tişört; erkekler ve kadınlar için BMW Soft Down ceket; BMW böbrek tasarımlı CHRONOGRAPH; sıcak içecekler için BMW termal mug; Lunch Cup gibi koleksiyonlar var.

MONTBLANC tarafından BMW için hazırlanan kalemler, valizler; benzer deri ürünleri İtalya’da üretiliyor. Bu yılın ürünlerinde kraliyet mavisi hakim; BMW BACKPACKbirkaç eşya ve bir dizüstü bilgisayar için yeterli alan sunuyor. BMW M MOTORSPORT Puma ayakkanı ise spor salonu, yüzme havuzu veya sadece ev için geliştirilmiş.

Tabi BMW bisikletler Designworks ile işbirliği içinde geliştiriliyor.

BMW Çocuk koleksiyonunda ise BMW BABYRACER III elektrikli araç; BMW M8 GTE RIDEON ve BMW i8 RIDEON; Orijinal BMW motor sesleri, aydınlatma efektleri ile çocuk odalarını ve bahçeleri bir yarış pistine dönüştürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz