Birlas altyapıyı genişletti, motosiklet lastiğinde yüzde 30’a varan indirim var

Otomobil ve motosiklet alanında birçok ekipman markanın temsilciliğini yapan, 3 şubesinde 29 yıldır satış ve servis hizmeti sunan Birlas; online satış kanalını daha güçlü hale getirdi.

Son dönemde artan online satışlara daha iyi hizmet verecek şekilde altyapısı güçlendirilen birlasshop.com’ta lastik, jant, yay gibi ürünlerde ölçü filtreleme sayesinde en doğru ürüne ulaşmak mümkün oldu. Site içinde aranan ürünlere daha kolay ulaşmak ve  daha çok alternatif görme seçenekleri arttırıldı.

Bridgestone motosiklet lastikleri, OZ Racing jant, K&N hava filtreleri, Mickey Thompson 4×4 lastikleri; Vogtland yay ve Weathertech paspas gibi ekipmanların Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü yapan Birlas; İstanbul’da Bridgestone ve Lassa tabelalı 3 şubesinde lastik, jant, tuning, yarış ekipmanları ve otomobil aksesuar sektörlerinde satış ve servis hizmeti veriyor.

Outlet mağaza da kamp malzemeleri var

Online satışlarda daha iyi bir müşteri deneyimi yaşatmak, gelişen ihtiyaçlara daha hızlı çözüm sağlamak amacıyla yüzünü yenileyen şirket; birçok markada kampanya düzenliyor. Bridgestone motosiklet takım lastiklerinde kampanya indirimi yüzde 30â kadar ulaşıyor.

Birlasshop online’da daha fazla ilgi görmesi beklenen alanlardan biri Outlet mağaza olacak. Bu bölümde spor ekipmanlarından kamp malzemelerine, araç bakım ürünlerinden yarış malzemelerine kadar çok sayıda ürünü bulmak mümkün.

Bridgestone ve Lassa marka binek lastiklerinin güncel stok ve kampanya bilgilerine yine online mağazadan ulaşılırken; Birlas şubelerinde değişimi yapılan kış/yaz lastikleri Birlas tarafından sağlanan sigortalı Lastik Otel hizmeti ile bir sonraki sezona kadar emniyetli bir şekilde saklanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz