Özgürce bir tatil için karavan kiralama dönemi

Günlük araç kiralama şirketi Avis, “En İyisi Kirala” mottosu ile müşterileri ile buluşuyor. Yeni başlattığı Avis Caravan alternatif tatil için karavan kiralama hizmeti ile konforlu bir tatil deneyimi vaat ediyor.

Avis Caravan, doğa ile iç içe tatil yapmak için ihtiyaçlara yönelik geliştirildi. Karavan sevdalılarına ve deneyimlemek isteyenlere Yollar Eviniz sloganı ile dört mevsim tatil yapma imkanı sağlıyor.

Avis Caravan, mekanla sınırlı kalmadan özgürce tatil yapmak isteyen tatilcilere, en üst düzey hijyen ve güvenli ortam ile otel konforundaki hizmeti beraberinde sunuyor.

Tatil için karavan kiralama hizmeti ile kamp yapmayı, doğayla buluşmayı tercih edenlerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor.

Avis Caravan’ın filosunda yer alan motokaravan ve çekme karavanlar her kullanımdan sonra dezenfekte edilerek üst düzey hijyen ve güvenlik koşulları ile bir sonraki Avis Caravan müşterisi için hazır hale getiriliyor.

Avis Caravan, standart olarak bulunan yatak, buzdolabı, televizyon, masa, tuvalet, lavabo, mutfak dolapları gibi temel ihtiyaçları içinde barındırıyor. Aryıca, camping için gerekli olan birçok malzemeyi de müşterilerine sağlıyor.

Tatil için karavan kiralama hizmeti ile doğa severler diledikleri takdirde, bisiklet, karavana monte edilebilen bisiklet taşıma aparatı, mutfakta gerekli olan temel gereçler, camping için gerekli olabilecek masa ve sandalyelerden oluşan kamp seti, çadır ve şişme yatak gibi diğer ekipmanları da hizmet süresi boyunca Avis Caravan’dan temin edebiliyor.

Avis Caravan hizmeti hakkında detaylı bilgi almak, Avis güvencesi ile karavan kiralamak isteyenler, Avis internet adresinden form doldurabilir. Ayrıca 09:00-19:00 saatleri arasında 444 28 47 numaralı İletişim Merkezi’nden Avis Caravan hizmeti alabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz