Otomobil gösterisi Autoshow 2021 başlıyor

Autoshow-2021

İlk dijital otomobil gösterisi olma özelliğine sahip Autoshow 2021 Mobility fuarı; 14-26 Eylül tarihlerinde otomotiv tutkunlarıyla buluşuyor. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından “Mobilite” teması ile düzenlenen etkinlikte, ziyaretçiler otomobillerin ve hafif ticari araçların yanı sıra ilk kez motosiklet ve scooterlerı da dijital olarak inceleyebilecek.

ODD tarafından düzenlenen ilk dijital Autoshow olma özelliğine sahip olacak organizasyonda katılımcı her marka; sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda.

Panaromik görüntüleme teknolojisi ile oldukça zengin bir dijital fuar içeriğine ulaşabilecek ziyaretçiler; markaların satış temsilcileriyle canlı görüşürken ürünler ve finansman imkanları hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Ayrıca tüm ziyaretçiler markaların kendilerine özgü otomobil dışı t-short ve şapka gibi ürünlerine ulaşabilecek ve fiziki test sürüşü için rezervasyonlarını planlayabilecekler.

 1,5 yıllık çalışmanın ürünü

ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce fuara ilişkin olarak bir açıklama yayınladı. Açıklamasında şu görüşlerini iletti: “Bir buçuk yılı aşkın süredir markalarımız, ajanslarımız ve destekçilerimizle beraber; çok yoğun bir hazırlık sürecinden geçtik. 14-26 Eylül tarihlerinde tüm otomotiv tutkunlarının ziyaretine açılacak Autoshow 2021 Mobility fuarı; bu yılın en iddialı dijital organizasyonu olacak. 
 
Dijital Autoshow 2021 Fuarı; tüm ziyaretçilerin istedikleri zaman istedikleri yerden ulaşabilecekleri; ve katılımcı markaları bir arada görmenin yanı sıra heyecana ortak olabilecekleri bir platform sunuyor.’’

Autoshow 2021 Mobility etkinliği için otomotiv tutkunları odd.org.tr internet sitesine giriş yaparak, kayıt olabilir. Uluslararası OICA fuar takvimine de dahil olan fuar, ziyaretçiler tarafından ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Mobilite temasıyla ilklere sahne olacak Autoshow’da yaklaşık 30 otomotiv markasının birçok modeli ve çeşitli sürprizler, otomotiv tutkunlarının karşısına çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz