Audi küresel yeni marka kimliğini açıkladı

Audi küresel yeni marka kimliğini “Future is an Attitude” olarak açıkladı. Yeni marka stratejisini ortaya koyan Audi, “gelecek bir tavırdır” diyerek, önümüzdeki dönemde nelere odaklanacağını anlatıyor. Türkçede tavır sözcüğünü biz pek buradaki gibi kullanmıyorsak da, geleceği, bugünkü tavırlarımızın belirleyeceğini anlıyoruz bu yeni slogandan.

Kampanya, Q8 ve e-tron sportback gibi modellerin yanı sıra AI: ME ve Q4 Sportback e-tron konsept otomobillerini içeren; elektrikli, dijitalleştirilmiş ve duygusal bir geleceğe işaret ediyor.

Audi S3 koltukları pet şişelerden yapıldı

Audi, yeni bir otomotiv çağına ve müşterilere hazır olmayı amaçladıklarını söyleyen Audi markasından sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Henrik Wenders; “Audi markasının amacı teknoloji ile insanların hayatlarını iyileştirmek ve topluma katkı sağlayabilmek; Premium mobilite ile geleceğin şekillendirilmesi ve heyecan verici deneyimler oluşturulmasıdır” dedi.

Audi yeni marka kimliği geleceği tarif ediyor

Yeni marka kimliği doğrultusunda Audi, dünya çapındaki pazarlama faaliyetlerini, kültürel ve ülkelere özgü gereksinimleri dikkate alarak; tek bir şemsiye altında topluyor. “Teknoloji ile bir adım önde” markanın sloganı olmaya devam ederken; tüm kreatif uygulamalar, Hamburg merkezli ajans thjnk’in sorumluluğunda yürütülüyor.

Televizyondan dijital platforma kadar tüm iletişim kanalları aracılığıyla yürütülecek kampanyada oluşturulan tüm içerikler; yeni açılan web sitesi “progress.audi” çatısı altında toplanacak ve kullanıcılara başka arka plan hikayeleriyle de aktarılacak.

Yeni kampanyası çerçevesinde, yeniden kurgulanan Audi kurumsal kimliği tüm dünyada ilk kez bugün görünür hale geliyor. Markanın yenilikçi premium imajı ile lanse eden bu kimlik, sadeleştirilmiş görsel dilde kendini gösteriyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz