Audi dünyasının en iyileri Türkiye’den

Doğuş Otomotiv-Audi Ekibi, AUDI AG’nin dünya genelindeki distribütörleri arasında düzenlenen yarışmada ipi ilk sırada göğüsledi. Audi AG’nin Audi Quiz Challenge yarışmasında katılımcılar satış sonrası hizmetler, marka tarihçesi ve takım ruhu gibi konularda değerlendiriliyor.

Yarışmada teknik ekipler arıza tespiti ve araç onarımı; servis ekipleri ise Audi ürün bilgisi ve servis prosedürleri konularında yarışıyorlar.

Bu yıl 14’üncüsü Avusturya’nın Saafelden kentinde düzenlenen Audi Twincup’a, 34 ülkeden 67 takım katıldı. Bu yıl ilk kez distribütör temsilcileri bu yarışmanın katılımcıları arasında yer alabildi.

Audi Quiz Challenge

Organizasyonun “Audi Quiz Challenge” etabında, Audi’nin dünya genelindeki distribütörlerinden oluşan takımlar kapıştı. BU bölümde Audi modelleri genel bilgileri, markanın tarihçesi, satış sonrası stratejileri ve gelecekte otomotiv sektöründe kullanılacak alternatif enerji seçenekleri gibi konular hakkında sorular soruldu. Takımlar ayrıca, yarışma süresince sürat ve bir takım olarak çalışabilme konularında da değerlendirildi.

Yarışma sonrasında, Doğuş Otomotiv- Audi Satış Sonrası Hizmetler Takımı, diğer distribütör ülkeleri geride bırakacak, Audi Quiz Challenge’ın birincisi oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz