ABD Posta İdaresi ihalesi peşindeki Karsan yönetiminde değişiklik

ABD Posta İdaresi ihalesi ile gündemde yer alan Karsan, üst yönetimde değişikliğe gitti. Buna göre 2019’dan bu yana Karsan Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak görev alan Alper Bulucu, Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcılığı’na atanırken; Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Kubilay Dinçer de Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olarak terfi ettiler.

Karsan, mart ayı başında başka bir üst yönetim açıklaması daha yapmıştı. Bu açıklamaya da buradan ulaşabilirsiniz.

Alper Bulucu kimdir:

Alper Bulucu

1990 yılında Karsan’da üretim mühendisi olarak işe başlayan Alper Bulucu, ürün müdürlüğünden fabrika müdürlüğüne, iş geliştirmeden üretim direktörlüğüne kadar bir çok bölümde sorumluluklar üstlendi. Şubat 2019’dan bu yana Endüstriyel Operasyonlar Direktörü olarak görev yapıyordu. Bulucu, 2020 Nİsan ayı itibariyle Endüstriyel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı.

Kubilay Dinçer

Kubilay Dinçer kimdir: 

23 yıl boyunca Tofaş ve Fiat Chrysler Automobiles’de üretim, kalite, Ar-Ge ve satış birimlerinde çalışan Kubilay Dinçer, 2017 yılından bu yana Karsan çatısı altında görev alıyor. Karsan’da ilk olarak Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Dinçer, Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü olarak görevlendirildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz