9 ileri otomatikle Türkiye’de: Yeni Ducato fiyat ve özellikleri

İtalyan Fiat’ın büyük hafif ticari sınıfındaki deneyimli temsilcisi Ducato, yenilenerek, Türkiye’de satışa çıktı. 40 yıla yaklaşan geçmişinin en iyi  Ducato modeli olarak tanıtılan araç, Euro6d’ye uygun 140 beygir ve 160 beygir güçlerindeki iki motor seçeneği ile ister manuel ister tork konvertörlü 9 ileri otomatik şanzımanla satın alınabiliyor.

Türkiye’de satışa çıkan yeni Ducato fiyat ve özellikleri de rakiplerinden geri kalmayacağını gösterecek türden. Servis minibüsü, okul minibüsü, şehir içi van tarzı araç gibi alanlarda hizmet veren araç, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın 15 ülkesinde satılıyor.

Özellikle büyük kentlerde okul ve servis taşıma hizmetlerinde Crafter ile Sprinter modelleriyle rekabet eden Ducato; farklı alanlardaki kullanım özellikleriyle de öne çıkmak istiyor.

2020 Fiat Ducato personel taşıma, okul servisi, kamyonet ve van tipi
gövde seçenekleri sunuyor.

Karavancıların en beğendiği aracın Fiat Ducato olduğunu biliyor musunuz?

Ducato Van 8 m3’den 17 m3’e kadar 5 farklı hacim, kamyonet modeli ise 2.8 m’den 4.2
metreye kadar kasa uzunluklarına sahip 5 farklı alternatif ile tercih edilebiliyor.

Fiat Ducato Minibüs modeli 16+1 personel taşıma, okul servisleri ise Delux ve Technolux donanım seviyeleri seçenekleri ile tercih edilebiliyor. Okul servislerine yönelik 19+1/20+1 seçenekleri ise City donanımı ile satışa sunuluyor.

Ducato’nun 4 silindirli 140 HP güç ve 350 Nm tork üreten Multijet motorun güç ve tork değeri eskisine göre yüzde 9,5 artırıldı. Otomatik şanzımanla eşleştirilen 160 HP’lik motor seçeneği ise 400 Nm tork değeri ile ticaretin yükünü çekebilecek güçte.

Fiat Professional’ın “KDV kadar indirim bizden”kampanyasına da dahil olan yeni Fiat Ducato Van 140 bin TL, Kamyonet 130 bin TL, Minibüs modelleri ise 205 bin TL’den başlayan fiyatlarlarla teklif ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz