5 kişilik Porsche Panamera

Porsche’nin tüm spor sürüş özelliğine sahip Panamera Sport Turismo, Porsche Showroom’larında yerini aldı. Arkada 3 koltuğa sahip ilk Panamera olan Sport Turismo, Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılmıştı. Yeni Panamera 4 Sport Turismo, Porsche Panamera Ailesi’nin en yeni üyesi.

Ayırt edici tasarımıyla lüks segmentte bir kez daha güçlü bir etki yaratan Panamera 4 Sport Turismo; geniş bagaj kapağı, alçak yükleme olanağı, artırılmış bagaj bölmesi alanı ve 4+1 oturma düzeniyle günlük kullanışlılığı öne çıkarıyor. Maksimum esnekliği sağlıyor.

Porsche Panamera ST

Sürekli 4 çekere sahip

Yeni Panamera 4 Sport Turismo’da iki arka koltuk, bağımsız koltuklar haline geliyorve böylece arkada bir 2+1 yapılandırması oluşturuluyor. Panamera Sport Turismo ayrıca seçenek olarak, arkada iki elektrikle ayarlanabilir bağımsız koltuğa sahip dört koltuklu bir yapılandırmayla da sunulabiliyor.

Porsche Panamera ST

Yeni Panamera 4 Sport Turismo, sürekli 4 tekerden çekiş sistemine sahip 3.0 litrelik motoruyla; 450 nm tork üretirken, 330 hp’lik gücüyle sıfırdan 100 km hıza sadece 5,5 saniyede çıkıyor.

1996 yılından bu yana Porsche markasını Türkiye’de Doğuş Otomotiv temsil ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz