4×4 dünyası Marina AVM’de

Off-Road hobi araçları ve motorsporları fotoğraf sergisi, İstanbul’da İstMarina AVM’de biraray geldi. 4×4 modeller, Crawler ve çekme karavanlar, ATV ve UTV araçlar ile Off-Road için gerekli tüm ekipmanların yer aldığı show 18 Ekim’e kadar devam edecek. Arazi sürüşü için sıfırdan özel olarak tasarlanmış off-road versiyon Anadol da ilk defa görücüye çıkıyor.

Açık hava alışveriş ve sosyal aktivite konsepti sunan İstMarina AVM, macera ve adrenalin tutkunlarını bir araya getirmeyi hedefliyor. Birbirinden güçlü ve özel tasarlanmış Off-Road araçları, yükseltme kitleri, özel arazi lastikleri; 4×4 ve çekme off-road karavanlar, araç üstü çadırlar “arazi”ye çıkmadan önce aynı yerde görülebilecek.

Türkiye’de Motorsporları konulu fotoğraf sergisi de İstMarina AVM’de Marina katının etkinlik bölümünde ziyarete açıldı. Mehmet Erel tarafından Türkiye’deki yarışlardan çekilmiş fotoğraflar görülebilir

Etkinliğe Crawler Karavan, 4xFourart, Can-Am, Depar Motor, Maxi Garage, Brothers Camp, 4×4 Rescue Team, General Custom Garage; Anadol Team, Oltay Lastik, Borwa Garage ile Mitsubishi Aldatmaz katılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz