Abdi İbrahim’in dev filo ihalesini Seat kazandı

0
Abdi İbrahim Seat Leon dedi.

 

Türkiye otomotiv satışlarının gözde pazarı filoda büyük satış açıklandı.

Seat markasının dünya tarihine bile geçen satışta Abdi İbrahim İlaç firması, 1750 adet Seat Leon ile filosunu yeniledi. Bu satış Seat S.A. tarihinin bugüne kadar tek seferde yaptüığı en büyük satış olarak kayıtlara geçti.

Satışa GarentaPRO aracılık etti

Uzun dönem kiralama sektörüne hizmet veren GarentaPRO ile gerçekleştirilen işbirliği sonucu Abdi İbrahim tıbbi tanıtım temsilcileri Seat Leon kullanacak.

Doğuş Otomotiv – SEAT, Türk ilaç sektörünün lider kuruluşu Abdi İbrahim ile yaptığı anlaşmayla 1.750 adet Leon araç satışına imza atarak, marka tarihinde tek seferde yapılan en büyük filo satışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz yıllarda da farklı müşterilerle büyük anlaşmalar yaptıklarını belirten SEAT yetkilileri, GarentaPRO ve Abdi İbrahim ile yapılan işbirliği sonucu tek seferde en büyük satışa imza attı.

ODD verilerine göre 2016 yılında segmentinin en çok tercih edilen ikinci otomobili olan Seat Leon, Abdi İbrahim firması çalışanlarının yeni otomobili oldu.

Abdi İbrahim İlaç, 1.750 adet 1.6 lt TDI Seat Leon DSG kiraladı.

Seat Leon özellikleri

Abdi İbrahim’in filosuna dahil ettiği 1.750 Seat Leon aracın tamamı 115 beygir gücünde, 1,6 TDI motora ve DSG şanzımana sahip.

Bu motor, kullanıcılarına yüksek verimlilik sağlarken, aynı zamanda 4,1 litrelik düşük yakıt tüketimini de temin ediyor.

İleri teknolojiler

Şehir içi ve şehir dışı yoğun araç kullanımını daha kolay ve zevkli hale getiren Full Link teknolojisi sayesinde, araç kullanıcıları telefon ekranlarını yeni 8 inçlik multimedya ekrandan kontrol edebiliyorlar.

Ayrıca bu büyük ekran, Yeni SEAT Leon’un Geri Görüş Kamerası teknolojisinden faydalanarak dar alanlara bile kolayca park etmeyi mümkün kılıyor. Abdi İbrahim’in tercih ettiği Leon araçlardaki bir diğer özellik de yine kullanım kolaylığı ilkesini esas alarak tasarlanmış olan Elektrikli Park Freni.

Tek bir düğmeyle aktif hale gelen bu teknoloji sayesinde eğimli yollarda aracın geri kayması önleniyor. Yeni SEAT Leon araçlarda bulunan Yedi Hava Yastığı ve İkincil Çarpışma Freni özellikleriyle uzun saatler araç kullanmak durumunda olan Abdi İbrahim çalışanları için güvenli sürüş de sağlanmış oluyor.

Seat Arona’nın üzerindeki sis perdesi aralandı

Audi, Ducati Motosikletlerini satıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here