Yıldızların tercihi

Birbirinden hızlı, lüks ve pahalı otomobillerin Avrupa’daki ilk büyük gösterileri sürüyor.

Fuarda ilk anda dikkat çeken Audi R8 Spyder, Ferrari GTC4 Lusso, Jaguar F-Pace, Lamborghini Centenario, Maserati Levante ve Mclaren 570s GT gibi süper sporcuların ortak noktası belli oldu. Tüm bu modellerin pabuçları yani lastikleri Pirelli markasını taşıyor. Bu araçlar zenci porn müşterilerine Pirelli marka lastiklerile ulaşacak.

Süper sporcuarın tercihi olarak öne çıkan Pirelli 2015 yılında dünya genelinde toplam 2 bin 200 homologasyon adetine ulaştı.

Giugiaro’nun en son tasarımı fütüristik konsept otomobillerde de orijinal ekipman olarak yer aldı.

SIRT DESENİ EL İŞÇİLİĞİ

Pirelli’nin amiral gemisi ürünü olarak adlandırılan P Zero’nun en yeni nesli de Cenevre Motorshow’da tanıtılıyor. İlk kez 30 yıl önce geliştirilen lastiğin en önemli özelliği sırt desenlerinin el işçiliğiyle yapılıyor olması. Fuarda otomobil tutkunları, Pirelli standında, P Zero’nun desenlerinin nasıl verildiğine ve bu el işçiliğine tanık oluyorlar.

GELECEK GTZERO İLE GELDİ

Geleceğin otomobillerinin, bugünkülerden çok daha farklı ve sıradışı olacağını göz önünde bulunduran Pirelli, Cenevre’de dünyada ilk kez otomobil tutkunlarıyla buluşmaya hazırlanan Italdesign konsept otomobil GTZero’da da kendine seks hikayeleri yer buldu. Klasik Gran Turismo konseptinin modern yorumunu temsil eden GTZero’da dört çeker sistemi, karbon elyaf şasi ve sıfır CO2 emisyonu (bu nedenle de adı GTZero) yer alıyor. Bu Italdesign konsept otomobilde yalnızca PZero kullanılıyor. Bu modelde önde 295/25 R22, arkada da 315/25 R23 boyutlarındaki PZero Nero lastikler bulunuyor.

Mclaren 570s GT

Maserati Levante

Audi R8 Spyder

Lamborghini Centenario

Ferrari GTC4 Lusso

Jaguar F-Pace

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz