Yerli otomobilin son babayiğit adayı gösterilen Derindere’den açıklama geldi !

0

 

 

Günün Babayiğitinden açıklama

Yerli otomobil tartışmalarına bir yenisi daha eklendi. Yerli otomobili üretecek isimler arasına katılan günün sürpriz ismi konusunda tartışmalar sürerken, Derindere Şirketler Grubu adına basın ilişkileri ve danıymanlığı şirketinden bir açıklama yayınlandı. 

Açıklamaya bakıldığında "Babayiğit" operasyonunun gazetelerde belirtildiği gibi tamamen yerli bir otomobili ortaya çıkarmak yönünde düşünmenin iyi niyetli yorumlar olduğu dikkat çekiyor.

 

 

İşte o açıklama:

 

Bazı medya kuruluşlarında bilgi kaynağı olmadığımız ve ağırlığı duyuma dayalı yorumlardan oluşan birtakım haberlere yer verilmektedir. Girişimci ve dinamik bir yapıya sahip olan Derindere, her dönem kendi işi ile ilgili gelişmelere ve yeniliklere açık olmuştur. Kurumumuz, faaliyetleri ile ilgili kamuoyunu ilgilendiren her konuyu doğru zamanda ve tüm detayları ile paylaşacak kadar şeffaftır.  

Otomotiv Sektöründe, 45 yılı aşkın bilgi, birikim ve deneyime sahip Derindere Şirketler Grubu olarak, konu ile ilgili yakın gelecekte düzenleyeceğimiz bilgilendirme toplantısıyla tüm kamuoyunu aydınlatacağımızı saygıyla bilgilerinize sunarız.

 

DERİNDERE ŞİRKETLER GRUBU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here