Yeni VW Caddy yola yaklaşıyor, işte ilk tasarım detayları

Volkswagen yeni Caddy ve Caddy Cargo yola çıkmaya hazırlanıyor. Yeni Caddy’nin paylaşılan illüstrasyon fotoğraflarına bakarak sportif bir modelin geleceğini söylemek mümkün. Tasarımının ilk eskizleri, tamamen yeni Caddy’nin 2020’de nasıl bir model olaral yola çıkacağının önemli bir ipucu. Yeni Caddy’nin ticari araç olarak öne çıktığı kadar özel kullanıma yönelik aile MPV’lerinin referans aracı olması da yine kesin görünüyor. Peki yeni VW Caddy ilk kez nerede ne zaman günyüzüne çıkacak?

Yeni Caddy’nin Şubat ayında dünya prömiyerinin yapılması bekleniyor. Segmentteki daha yüksek sportifliğe bir örnek olacak yeni Caddy, hafif eğimli tavan çizgisi ile geniş yan alanlarla; spor ve aktif eğlence arayışlarına yönelen daha fazla müşterinin alternatifi olmaya aday.

Yeni VW Caddy Cargo arkada daha kuvvetli dikey tasarıma, ince LED stoplara, büyük görünümlü arka cama sahip. Müşteri istekleri doğrultusunda, yeni Caddy’nin ticari olarak kullanılan versiyonları şeffaf olmayan bir bagaj kapağına sahip olacak ve isteğe bağlı olarak açılır kapılar sunulmaya devam edilecek.

Daha büyük tekerlekler, uyumlu bir görünüme sahip bir araç önü ve LED farlar, daha dar bir radyatör ızgarası ve daha büyük görünen bir logo yeniden tasarlanan Caddy’nin dikkat çeken detayları arasında.

Motor serisi, elektrikli versiyon olacak mı? donanımlar gerçek fotoğraflar önümüzdeki günlerde detaylı olarak ortaya çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz