Mercedes S-Serisi kamuflajsız!

Alman devi Mercedes’in amiral gemisi S-Serisi’nin bu yıl içinde yeni haliyle karşımıza çıkması bekleniyor.

Mercedes S Serisi kamuflajsız!

Hatta bu süre beklenenden çok daha yakın olabilir. Çıkan dedikodular Mercedes’in yeni S-Serisi’ni 2016 Paris Otomobil Fuarı’nda sergileyeceği yönünde. Haziran ayında Monako’da, şehir merkezinde kamuflajlı halde yakalanan yeni S-Serisi’nin ilk fotoğrafları bu şekilde basına sızdırılmıştı.

Hem standart versiyonun hem de S-Serisi’nin AMG versiyonunun yan yana yakalandığı fotoğraflarda ikiliyi birbirinden ayırması çok zor. İlk bakışta hemen hemen aynı duran modelleri yakından inceleyince bazı sportif detaylar karşımıza çıkıyor.

Mercedes S Serisi kamuflajsız!

Her iki modelde de yenilenmiş çok hüzmeli LED ön farlar yer alıyor. Gündüz farlarının far grubunun altına yerleştirildiği görülen S-Serisi’nin hava girişlerinin de yeniden şekillendirildiğini söyleyebiliriz.

Sonuç olarak, makyajlı S-Serisi’nin dış tasarımına yapılan dokunuşların minimal düzeyde kaldığını söyleyebiliriz. Kabinde ise daha belirgin farkları görmeyi beklemek bizi pek de hayal kırıklığına uğratmaz gibi duruyor.

Daha büyük ve çerçevesiz gösterge panelinin yer alacağı makyajlı S-Serisi’nin bilgi-eğlence sistemi artık jest ve mimiklerle komut alabilecek. İki kollu direksiyon simidi de yerini üç kollu direksiyon simidine bırakacak.

Yeni S-Serisi’nin motor seçenekleri, mevcut S-Serisi ile hemen hemen aynı olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz