Yeni Renault ve Dacia modelleri Münih’te sahneye çıkıyor

yeni renault ve dacia modelleri

Ürün yelpazesini büyütmeye devam eden Renault ve marka yüzünü tamamen yenileyen Dacia, en yeni modelleri ve teknolojilerini IAA Münih Otomobil Fuarı’nda sergileyecek.

Renault, 6-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yüzde yüz elektrikli yeni Renault Megane E-Tech modelinin dünya prömiyeri de fuarda gerçekleşecek. Marka, basın günü olan 6 Eylül Pazartesi’den itibaren yeni modele özel bir stant ile Salon B1’de yer alacak.

7 Eylül Salı gününden itibaren ise Renault’un studiault adını verdiği standında R5 Prototip modeli sergilenecek.

Dacia Yerini Fuarın Dışında Seçti

Fuar için kapsamlı bir etkinlik planlayan Dacia, 6 Eylül’den itibaren etkinliğin ana kapısında özgün bir stant ile yer alacak. Renault gibi tüm yeni Dacia modelleri 7 ve 12 Eylül tarihleri arasında Münih şehir merkezinde sergilenecek.

Yılbaşından itibaren köklü değişikliklere giden Dacia’nın yeni çok yönlü 7 koltuklu aile otomobili Münih’te dünya prömiyeri ile sahneye çıkacak. 3 Eylül Cuma günü tanıtılacak olan otomobil, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren Münih’te sergilenecek.

Ayrıca, uygun fiyatlı elektrikli aracı Spring ile gerçek yaşam koşullarında deneyim yaşatmak amacıyla fuar merkezi ile şehir merkezi arasında bir transfer hizmeti sağlanacak.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz