Yeni Range Rover diyet yaparak geldi

0

Yeni marka stratejisini ve kurum kimliğini yansıtan stand, Freelander 2, Discovery 4, Range Rover Evoque, Range Rover Sport ve Range Rover modellerine ev sahipliği yapacak.

Land Rover’ın en yeni ve en iddialı üyesi olan yeni Range Rover İngiltere’de gerçekleşen dünya lansmanının ardından geniş kesimlere Türkiye’de ilk defa Autoshow‘da gösteriliyor. Hedef kitlesine özel kapalı oda tanıtımı yapılmıştı. Dünyanın en yetenekli ve en lüks SUV’si olarak tanımlanan Yeni Range Rover, aynı zamanda şu ana kadar üretilen  tamamen alüminyum monokok gövde yapısına sahip ilk SUV olma özelliğiyle bir ilke imza atıyor. Yeni modelle Range Rover’a özgü lüks sürüş deneyimi korunurken, aracın yol tutuşu ve çevikliği önemli ölçüde iyileştiriliyor. Land Rover’ın mevcut sürüş şartlarını analiz eden ve araziye göre en uygun sürüş ayarlarını otomatik olarak seçen Terrain Response sisteminin çığır açan yeni nesil versiyonu da bu yeni araçta yer alıyor. Bunların yanı sıra ihtişamlı iç kabin, ayırt edici Range Rover tasarım çizgilerini barındırıp, premium deri ve kaplamalar kullanarak pürüzsüz, seçkin yüzeyleri kusursuz bir şekilde sunuyor. Executive Class koltuk paketi seçeneğiyle, arka koltuktaki yolcuların konforu 118 mm daha fazla diz mesafesi ile artırılıyor. Bugüne kadar üretilen en lüks sports tourer olan Range Rover Sport, lüks ve mükemmel iç tasarımı ile standın bir diğer gözdesi. Atletik yapısı ve keskin hatları ile yerinde durduğu zaman bile hareket eder görünüme sahip. Dinamik iç mekanı ise sürücü ve yolcuları şımartmak üzere bir tasarım sunuyor.

Standın bir diğer yıldızı ise Land Rover’ın bir tasarım evrim örneği olan Range Rover Evoque. Çağdaş, sportif ve dinamik profili ile yeni bir sınıf yaratan bu araç, etkileyici dış tasarımı, mükemmel işçilik kalitesi ve çarpıcı metalik kaplamalarıyla lüks tarzını ortaya koyuyor.

Çok yönlü, cesur ve daha da lüks Discovery 4, farklı, yenilikçi ve esnek bir görünüme sahip. Asfaltta ve arazide daha rafine, daha modern ve daha dayanıklı bir duruş sergileyen Discovery 4 tamamıyla yenilenen, dokunma hissi uyandıran muhteşem bir iç mekan, yüksek standartlarda işçilik ve konfor sunuyor.

Yenilenen Freelander 2 de modern ve çağdaş duruşu, sportif ve sofistike yapısıyla Autoshow standında yerini alacak. Asfaltta ve arazide benzersiz bir sürüş zevki yaşatan Freelander 2, Land Rover’ın efsanevi özelliklerini içinde barındırıyor.

LAND ROVER AUTOSHOW 2012 GALERİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here