Yeni ortaklıkla ikinci el otomobil 3 ay garantili olacak

ikinci el otomobil

1,5 sene içerisinde tüm Türkiye’de 17 araç alım merkezini devreye alan Vava Cars, Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com ile ikinci el otomobil alımında yeni bir dönem başlatıyor. N11 tarafından kısa süre önce açılan garaj11’de aracını satmak isteyenler VavaCars’a hızlı ve güvenli bir şekilde satabiliyor.

Araç sahibi, garaj11.com platformu üzerinden satış sürecinde kullanıcı aracının bilgilerini girdikten sonra seçeceği VavaCars merkezinde kolayca randevusunu oluşturabiliyor. Sonraki aşamada ise VavaCars’ın hızlı ve güvenli süreçleri ile araç satışı kolayca gerçekleşiyor.

Hızlı randevu, ücretsiz ekspertiz ve özel dizayn edilen araç alım ofisleriyle her zaman müşterilerine kaliteli bir satış deneyimi hedefleyen VavaCars; Petrol Ofisi güvencesiyle şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da pek çok araç alım merkeziyle hizmet veriyor.

3 ay boyunca 5000km’ye kadar garantili ikinci el otomobil

Garaj11 üzerinden VavaCars’a satılan araçlar yine garaj11 üzerinden n11 kullanıcılarına satışa sunuluyor. Belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçların listeleneceği garaj11’de “Ödeme Koruma Sistemi” uygulaması ile de olası sorunların önüne geçiliyor olacak.

Kullanıcılar garaj11’den araçlarını satın alırken TSE onaylı bağımsız kuruluşlarca düzenlenmiş detaylı ekspertiz raporu ve geçmiş hasar bilgilerine ulaşabiliyor. Garaj11’den araç satın alanlar 3 ay boyunca 5000km’ye kadar onarım garantisine sahip oluyor. Aynı zamanda n11.com’da kullanabilecekleri 500 TL değerinde kupon kazanıyor.

Ayrıca kullanıcılar avantajlı sigorta ve kasko koşulları ile online kredi başvurusunu da platform üzerinden kolayca yapabiliyor. İkinci el otomobil teslimi ise pandemi döneminde evden çıkmaya gerek kalmadan kullanıcının adresine ücretsiz olarak yapılıyor.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz