Yeni Lancia Ypsilon satışa çıktı. Fiyatı ve özellikleri…

 

 

 

İkisi benzinli, biri dizel olmak üzere 3 farklı motor seçeneği bulunan Lancia Ypsilon ailesinin son üyesi, kendi kendine park özelliği gibi teknolojik donanımlarıyla dikkat çekiyor. YEni Ypsilon, 32.300 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Yeni Ypsilon'daki benzinli motorlar 85  beygirgücündeki 900 cc ve 69 beygir gücnüdeki 1.2 lt güçlerinde. Dizel motor ise 95 beygirlik 1.3 lt MUltijet II. 

Start&stop sisteminin de bulunudğu motorlardan 900 cc'lik seçenekde otomatik vites opsiyonu da bulunuyor.

 

 

TASARIMI VE RENKLERİYLE FARKEDİLECEK

Birbirinin benzeri ürünler kullanma yerine, özel ve az rastklanır ürünler kullanmayı tercih edenlere yönelik, farklı tasarımıyla dikkat çekmek isteyen otomobilseverler için tasarlanan yeni Ypsilon, iç tasarımına da yansıyan, 11 farklı gövde renginin yanında sunulan Bi-colore renk seçeneğiyle de trendlere hitap ediyor. 3 kapılı görünümlü şık bir 5 kapılı küçük hatchback olan yeni Lancia Ypsilon'un iki donanım seçeneği bulunuyor.

 

11 RENK, İKİ DONANIM

Pack Dolce Vita ve Pack Dolce Vita Magic adı verilen 2 ayrı donanım seçeneğiyle, 32.300 TL’den başlayan fiyatılarla satışa çıkan Ypsilon’un baz donanımında 4 havayastığı, ABS, EBD, manuel klima, elektrikli ön camlar, gövde rengi tamponlar, direksiyondan kumandalı radyo-CD ve mp3 çalar, deri direksiyon ve vites topuzu, spoiler gibi ekipmanlar standart.

Pack Dolce Vita donanım seçeneğinde sis farı, otomatik klima, 15 inç alaşım jantlar ve elektrikli arka camlar standart olarak sunulurken, PDV Magic donanım seçeneğinde ise Pack Dolce Vita donanıma ek olarak yağmur sensörü, cruise control, araç sahiplerine metropollerde zahmetsiz  park etme imkanı da sunan “Magic Parking” sistemi ve ESP standart olarak sunuluyor. Panaromic Sunroof ise isteğe bağlı satın alınacak donanımlar kapsamında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz