Yeni Fluence Ocak ayında satışa çıkıyor

0

 

Yeni Fluence 2013 model olarak Ocak ayında satışa çıkıyor

 

Renault modellerindeki yenilenme Fluence ile devam ediyor. Fransız markanın Türkiye'de ürettiği Fluence, halen ülkemizde en çok satan iyllk üç model arasında yer alıyor.

Türkiye'de bu kadar çok tutulan Fluence modelinin yenilendikten sonraki satış fiyatı belli oldu.

2009 yılında ilk kez pazara sunulan Fluence yeni Renault marka kimliği ile İstanbul Autoshow’da dünyaya ilk kez gösterildi. Ocak 2013 itibarıyla Türkiye’de satışa çıkacak yeni Fluence yenilenen yüzüyle daha dinamik ve modern çizgileriyle dikkat çekiyor. 

 

YENİ FLUENCE'A İKİ YENİ MOTOR GELİYOR

Yeni Fluence ile 2 yeni motor seçeneği sunuluyor: 

Bunlardan biri markanın yeni nesil 130 beygirg ücündeki dizel motoru olan 1.6 dCimotor. Diğeri ise benzinli, otomatik 1.6 lt 115 bg CVT X-tronic.

 

SÜREKLİ İNTERNET BAĞLANTISINDA KALINABİLECEK

Yeni Fluence, aynı zamanda yeni teknolojiler de içeriyor. BUnların başında gelen Renault R-Link, 7 inç dokunmatik ekranında entegre navigasyon, telefon görüşmeleri, müzik ve internet bağlantısı imkanı sağlıyor.

 

GÜVENLİK DONANIMLARI DA MALZEME KALİTESİ DE YÜKSELDİ

Yeni Renault Fluence konfora gösterdiği özenin yanısıra güvenliğe de önem veriyor. ABS, ESP, ASR, AFU, sürücü, yolcu, yan ve perde hava yastıkları, aktif gergili 3 noktalı emniyet kemerleri, Isofix bağlantısı gibi güvenlik donanımları arasında bulunuyor.

Sınıfının ötesinde özelliklere kavuşan yeni Fluence iyileştirilmiş kalitesi ile de farkediliyor. İç ve dış mekanda kullanılan malzemenin kalitesi parlak krom ve siyah dokunuşlarla vurgulanıyor.

 

Yeni Renault Fluence, Bursa Oyak-Renault üretim bantlarından dünya yollarına çıkacak. Yeni tasarımı ile Fluence 55 farklı ülkede pazara sunulacak.   

Joy, Touch, Icon olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile pazara sunulacak olan yeni Fluence 39.900 TL’den başlayan fiyatlarla, Ocak 2013 tarihinde Türkiye’de satışa sunuluyor olacak.

 

 

RENAULT AUTOSHOW 2012 GALERİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here