Yeni Crafter, Okul modeliyle eğitim-öğretim yılına başlıyor

VW_CRAFTER

Volkswagen Ticari Araç yeni Crafter Okul modeliyle, yeni eğitim yılının başlamasına kısa zaman kala velilerin aklındaki en önemli konulardan biri olan okul servislerindeki güvenlik sorusuna cevap vermeyi planlıyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın Crafter modelinin okul servisleri için geliştirdiği versiyonu Crafter Okul, 16+1, 19+1 ve 22+1 yolcu kapasitesi seçenekleriyle satışa sunuluyor.

Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanan ve herhangi bir ek düzenleme gerektirmeyen Crafter Okul, standart olarak sunulan servis tipi koltukları, arka görüşü engellemeyen özel ‘OKUL TAŞITI’ çıkartması, özel floresan ışıklı ‘DUR’ levhası, yan kayar camda çocukların açmasını engelleyici durdurucu, bulunduğu seviyenin altında kalan ve aracın arka tarafının izlenmesine imkan sunan kameralı görüntü sistemleriyle dikkat çekiyor.

Crafter Okul’da ayrıca, sürücü tarafından kontrol edilen, sıkışmaya karşı çift güvenlik sistemine sahip otomatik kayar kapı da bulunuyor. 22+1 kapasiteli versiyonda ise gizli sistem otomatik kapı standart olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz