Yeni Clio için influencer göndermeli reklamlar

Renault Yeni Clio, dijital klişelere gönderme yapan bir relansman kampanyası ile müşterileriyle buluşuyor. 12 Şubat 2020’de Türkiye’de lansmanı yapılan yeni Clio, 6 farklı dijital filmle geri dönüyor. Yeni Clio’nun Multi-Sense, R.S. Line, Turbo EDC ve X-Tronic motorlar; kablosuz şarj, 360° kamera, eller serbest park destek ve aktif acil fren destek sistemi gibi özelliklerinin anlatıldığı serinin bölümlerine; Aslı İnandık, Yılmaz Sisters, Ahmet & Karya, Volkan Öge, Fahir Talib ve Doğan Kabak gibi tanınmış influencer’lar konuk oluyor.

Onlar Yeni Clio’nun özelliklerini bilindik yöntemlerle tanıtmaya çalışırken; sosyal medyada Internet Ekipler Amiri olarak tanınan Serdar Kuzuloğlu tam zamanında müdahale ediyor ve influencer klişelerini yerle bir ediyor.

Senaryosu Geometry İstanbul imzalı ve Serdar Kuzuloğlu’nun kendine has bir üslupla dijital reklam klişelerine gönderme yaptığı; benzersiz araç tanıtım filmleri, Renault sosyal medya hesapları, influencer’ların kendi hesapları ve önde gelen dijital mecralarda aynı anda yayınlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz