Yeni Citroen C3, 36 bin 100 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı

 

 

 

Küçük sınıf otomobillerdeki rekabette Fransız Citroen'in temsilcisi C3 yeni haliyle satışa çıkarıldı.

Yenilenen far yapısı, yeni ön bölümü,  LED gündüz sürüş farları ile daha çekici bir görünüme sahip olan yeni C3; arka park sensörü, bluetooth, arka görüş kamerası, navigasyon ile bu sınıfta da artık konfor ve teknoloji ile mobilite aralyan tüketicilerin ihmal edilemeyeceğini gösteriyor.

Citroën C3’ün Confort versiyonunda sunulan en önemli özelliklerinden birisi görüş açısını maksimuma çıkaran “Zenith” ön camı. “Visiodrive” özelliği sayesinde yuvarlatılmış özel ön camın yapısı ve genişliği sürücüye yukarıya doğru 80 derecelik limitsiz bir görüş açısı sunuyor. 

Dizel otomatik seçeneği, ESP ( e-hdi versiyonda) ve start & stop dizel özellikli otomatik seçeneği ile de segmentinde fark yaratan Yeni Citroën C3, motor ve ekipman seviyelerine göre farklılık gösteren üç versiyon sunuyor. 

Citroën C3, benzinli otomatik vites giriş seviyesiyle 36.100 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlarıyla Türkiye'de satışa sunuldu.

Visiodrive Özelliği ile 80 Derecelik Görüş Açısı

Citroën C3’ü sınıfındaki diğer otomobillerden farklılaştıran özelliklerinden birisi görüş açısını maksimuma çıkaran “Zenith” ön camı. Citroën’in teknoloji alanındaki önemli yeniliklerinden birisi olan C4 Picasso’daki “Visiospace” özelliğinin ikinci nesil temsilcisi “Visiodrive” özelliği sayesinde yuvarlatılmış özel ön cam sürücü koltuğunun arkasına kadar devam ediyor, bu sayede aydınlık ve ferah bir iç mekan sağlanırken; ön camın benzersiz yapısı ve uzunluğu sürücüye yukarıya doğru 80 derecelik limitsiz bir görüş açısı sunuyor. C3’ün özel “Zenith” ön camı güneş ışınlarına karşı da koruma sağlıyor. 

Şehir içi için pratik

Citroën C3, pazarın en kompakt araçlarından birisi. 3.94 m uzunluğu, 1.71 m genişliği ve 10.2 m dönüş çapı ile şehir içi kullanımda pratiklik sağlıyor. 

C3’ün 300 litrelik bagaj hacmi ve çeşitli saklama bölmeleri ailelerin kullanımı için küçük otomobil segmentindeki araçlardan beklenmeyecek seviyede kolaylık sağlıyor. 

B SEGMENTİNDE GÜÇLÜ OYUNCULARIN YENİLİK RÜZGARLARI ESİYOR

Bursa'da üretilen Clio'nun fırtınalar estirdiği, Opel Corsa, Ford Fiesta gibi aylık satışları 2 binleri bulan modellerin rekabet ettiği sınıtfta Citroen temsilcisi C3 kendine şans arıyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz