Yeni BMW, 4 kapılı spor bir sedan olacak

0
595

BMW, premium kompakt segment için yeni bir modele hazırlanıyor. BMW AG CEO’su Harald Krüger, tarafından açıklanması beklenen yenş model BMW 2 Serisi Gran Coupé olacak. Sportif ve zarif dört kapılı coupe ile BMW kompakt segmentteki ürün yelpazesine bir yenisini ekliyor.

Markanın bir üst sınıfta 4 serisi Gran Coupe örneği

Dört kapılı kavramını daha önce üst serilerde kullanan BMW, şimdi daha ulaşılabilir bir sınıfta bu modele yöneliyor. İlk BMW 2 Serisi Gran Coupe’nin Kasım 2019’daki Los Angeles Auto Show’da lansmanın yapılması ve 2020 yılı ilkbaharında satışa çıkması bekleniyor.

BMW 2 Serisi Gran Coupé premium kompakt segmentte bireysellik, estetik ve duyguları biraraya getiriyor. Duygusal bir tasarımla sportifliği, (connection) bağlantı teknolojisindeki son yenilikleri birleştiriyor. Bu nedenle, 2 Serisi Gran Coupé ile BMW yeni bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefliyor. BMW 2 Serisi Gran Coupé önden çekişli sürüş mimarisi başta olmak üzere 1 Serisi birçok teknolojik gelişmeyi paylaşıyor.

BMW 2 serisi halen Active Tourer ve Gran Tourer olarak yola çıkıyor.

BMW 2 Serisi Gran Coupé özellikle NB otomobil müşterilerinin beklentilerine ve tasarım tutkularına hitap edecek. Klasik sedan modellere özel bir alternatif olarak dört kapılı coupé, karmaşık bir tasarım ve kompakt segmentte kendine güvenen bir görünüm tercih edenlere seslenecek.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here