Yeni bir Fransız Türkiye’de

0

PSA Grubu içerisinde, bağımsız bir marka olarak yoluna devam eden DS’in kompakt sınıftaki oyuncusu yeni DS 4 ve DS 4 Crossback ülkemizde satışa sunuldu. 2011 yılından günümüze kadar Avrupa pazarında 125 bin adedin üzerinde satışa ulaşan DS 4, hem yenilendi hem de ailesine crossover görünümlü, yüksek sürüş poziyonuna sahip DS 4 Crossback’i de ekledi.

120 beygir güç üreten 1.6 lt BlueHDi dizel motorun görev aldığı otomobilde EAT6 tam otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor. 100 km’de 3.9 lt yakıt tüketen otomobil lansmana özel 104 bin 550 TL’lik fiyatı ile satışa sunulurken; DS 4 Crossback’in başlangıç fiyatı 110 bin 50 TL olarak dikkat çekiyor.

DS 4 modelinden 30 mm daha yüksek olan DS 4 Crossback, krom tavan rayları, siyah renkli alaşım jantları ve siyah arka spoyleri ile “Her yere gidebilecek, maceracı” bir araç vurgusu yapıyor. DS 4 Crossback’te, DS 4’te olduğu gibi dikey görüşü 45 dereceye yükselten ön cam, aydınlık bir iç mekanı mümkün kılıyor.

DS 4 ve DS 4 Crossback Foto Galeri

DS 4, “DS Wings” olarak adlandırılan belirgin krom ızgarası, Xenon teknolojisi ve toplam 84 LED’in zarif birlikteliği olan DS LED Vision farları, yeni tamponu ve motor kaputuyla lüks bir görünüm sunuyor. . Krom detaylar ön bölümdeki “DS” logosuna ek olarak, yan cam çıtalarında ve arka tampon difüzöründe kendini gösteriyor. Markanın geometrik formlu “DS” logosu hem motor kaputunda hem de her iki B sütununda yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here