Yaz bakımına 8 taksit

 

 

 

 

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia, Alfa Romeo ve Jeep servislerinde “Yaz Bakım Günleri” başladı. 29 Haziran tarihine kadar tüm yetkili Lancia, Alfa Romeo ve Jeep servislerinde geçerli “Yaz Bakım Günleri” servis kampanyasında, Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçların haricinde Chrysler ve Dodge markaları araç sahiplerine de ayrıcalıklı hizmetler sunuluyor.

 

Yaz Bakım Günleri kapsamında, yetkili servislere gelen müşterilere bakım ve yedek parça indirimi, ücretsiz klima bakımı, check-up ve özel ödeme koşulları gibi dikkat çekici hizmetler sunuluyor. Chrysler ve Dodge sahiplerinin de yararlanabildiği  “Yaz Bakım Günleri”nde, yetkili servislere gelen araç sahipleri, tüm yedek parça ve işçilik ücretlerinde % 20 indirimin yanında, ücretsiz klima sistemi kontrolü ve klima gazı dolumu ile 2 yıllık orjinal yedek parça ve işçilik garantisine sahip oluyor.

Yaz bakımını yetkili servislerde yaptıran müşterilere ayrıca, ücretsiz check-up hizmetiyle, Yapı Kredi World Card’a özel 8 taksit ve 3 ay taksit ertelemeli ödeme fırsatı sunulurken, her markaya özel bir de termos hediye ediliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz