Yamaha Motor Türkiye’de üst düzey değişiklik

Yamaha Türkiye Genel Müdürü Masashi Ogawa

Motosiklet şirketi Yamaha Motor, Türkiye operasyonunda üst düzey değişikliğe gitti. Yıllardır irketin Satış ve Pazarlama operasyonlarını yöneten eski MOTED Başkanı da olan isim qartık Yamaha Motor Türkiye’de çalışmıyor.

Yamaha Motor Türkiye Satış ve Pazarlama Departman Müdürlüğü’nü yürüten Nihat Çadırcı ve Yamaha Motor Türkiye 09 Mayıs 2017 itibariyle yollarını ayırdı.

Yeni süreçte, Yamaha Motor Türkiye Başkanı Masashi Ogawa satış ve pazarlama faaliyetlerini, mevcut ekip yöneticileriyle koordineli olarak bizzat yönetecek.

Yamaha Motor Türkiye’nin de bağlı bulunduğu Yamaha Motor Avrupa ile daha entegre bir çalışma stratejisi belirleyen Ogawa, motosiklet pazarını geliştirmeyi, bayiler ve tüketicilerle daha yakından ilişki kurarak, Yamaha ve pazarın dinamizmini artıracak stratejiler ile yürütmeyi hedefliyor.

Yamaha MT-09

Genel Müdür Ogawa

1988 yılından bu yana Yamaha Motor Japonya başta olmak üzere Yamaha’nın Kanada, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki genel merkezlerinde çeşitli kademelerde yöneticilik görevini üstlenen Masashi Ogawa, Temmuz 2015’ten bu yana Yamaha Motor Türkiye’de başkanlık görevini yürütüyor.

Japonya, Kuzey Amerika ve Avrupa’da edindiği deneyimleri ve global değerleri Yamaha Motor Türkiye’ye aktaran Masashi Ogawa, motosiklet sektörünü, tutku ve duyguyu temel alan müşteri memnuniyetini ve Yamaha marka değerinin sunduğu yaşam tarzını yaymayı hedefliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz