VW Binek Araçlarda fırsat günleri başladı

0

VW binek araçlarda fırsat dönemi başladı

Benzinli düz Golf ve Jetta'da yüzde 4, dizel manuellerde yüzde 2.5, Passat Variant 1.4 TSI 122 ps Comfortline'de 3 bin TL indirim yapılıyor. Euro ile satılan VW binek araçlarda ise kur 2.09 TL'ye sabitlendi.Ayrıca araç bedelinin yüzde 80'ine kadar kredi kullanılabiliyor.

Volkswagen Binek Araç’ın Şubat ayı boyunca devam edecek kampanyasında, Euro ile satılan modellerde uygulanan sabit kur fırsatının yanısıra Golf ve Jetta modellerinde yüzde 4’e varan fiyat avantajı sağlanıyor. 

Kampanya kapsamında ayrıca, Passat Variant 1,4 TSI 122 PS Comfortline 3 bin TL’lik özel fiyat avantajıyla satışa sunuluyor.

Kampanyada, Golf ve Jetta modellerinin benzinli, manuel versiyonlarında yüzde 4, dizel ve manuel şanzımanlı versiyonlarında ise yüzde 2,5 oranında fiyat avantajı bulunuyor.

Şubat ayı boyunca Golf 1,6 102 PS Trendline manuel 36 bin 900 TL’den, Jetta 1,2 TSI 105 PS Trendline manuel  42 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Passat Variant’ın 1,4 lt TSI 122 PS’lik motora sahip Comfortline donanımlı manuel şanzımanlı versiyonunun 3 bin TL fiyat avantajıyla satışa sunulduğu kampanyada Euro ile satılan modellerde de sabit kur avantajı devam ediyor.

Scirocco ve Yeni Tiguan’ın 1,4 lt 160 PS 4 MOTION versiyonunda 1 Euro, 2,09 TL olarak sabitlenirken, CC, Golf R ve Yeni Tiguan modelinin diğer versiyonları için 1 Euro 2,19 TL olarak sabitleniyor.

Bununla birlikte tüm Volkswagen modellerine, Volkswagen Doğuş Finans’tan özel TL kredi faiz oranıyla sahip olunabiliyor. Araç bedelinin yüzde 80’ine kadar kampanyalı kredi faiz oranı yüzde 1,19 olarak verilirken, ‘Hep Yeni Paketi’ kapsamında iki sigorta ürünüyle birlikte alınacak araçlarda (Kasko, Uzatılmış Garanti v.b.) kredi oranı yüzde 1,09 olarak sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here