Volvo’nun kalbine gitti

Volvo Cars Turkey geçtiğimiz günlerde önemli bir transfere imza attı. Volvo Car Turkey İş ve Bayi Geliştirme Direktörü Ziya Serimazın, İsveç Göteborg’da yer alan Volvo Cars Genel Merkezi’ne atandı. Volvo Car Retail Quality & Customer Experience Manager atanan Serimazın artık Volvo’nun Müşteri Memnuniyeti’nden sorumlu olacak.

Serimazın’ın sorumlu olduğu konular arasında ayrıca; Müşteri Deneyimi 2020 Mega Projesi, Bayi İş Planları, Bayi Finans KPI’ları, Bayi standartları da yer alıyor.

Volvo Cars’ın globaldeki tüm İş ve Bayi Geliştirme Yöneticileri Ziya Serimazın’e bağlı olarak görev yapacak.

Globaldaki pozisyonu için saha ve Pazar deneyiminin önemli olduğunu söyleyen Ziya Serimazın, “Eğitim, servis, yedek parça, satış ve bayi geliştirme konularındaki deneyimimi tüm dünyadaki Volvo İş ve Bayi Geliştirme Yöneticileri ile paylaşmaktan ve aktarmaktan mutluluk duyuyorum” dedi.

Volvo Car Turkey’deki görevine Eğitim Müdürü olarak başlayan Serimazın, sırasıyla 6-Sigma Black Belt Proje Müdürü, Türkiye Satış Müdürü, Türkiye İş Geliştirme Müdürü, Türkiye ve Bağlı Pazarlar İş ve Bayi Geliştirme Direktörü olarak görev yaptı.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here