Volvo’dan üçü bir arada uygulama

Uzaktan bakıldığında mobil bir yakıt istasyonu gibi görünse de olay bundan ibaret değil. Sürücüleri için hayatı kolaylaştırmaya karar veren Volvo, yeni bir uygulama başlattı.

Volvo‘dan üçü bir arada uygulama. Bundan sonra Volvo sahipleri hem yakıt almak için hem de araçlarını yıkatmak için sıraya girmek zorunda kalmayacak.

Volvo'dan üçü bir arada uygulama-1Üstüne üstlük bir de araçlarının bakımı yapılacak. Pilot programa San Francisco’da başlayacak olan Volvo, toplamda 300 adet yeni XC90 ve S90 sahibine hizmet verecek.

Volvo yöneticisi Bjorn Annwall, yeni hizmet uygulamasını şu sözlerle anlattı: “Sabah park ettiğiniz otomobilinizin siz işteyken; tüm bakımının ve temizliğinin yanında yakıt ikmalinin de yapıldığını hayal edin. İşte bunlar bizim müşterilerimize sunmak istediğimiz hizmetler.

Araştırmalarımız gösteriyorki, insanlar bu basit işleri yaparken hafta boyunca saatlerce gereksiz zaman harcıyorlar. Biz, Volvo sürücülerine bu kaybettikleri zamanı geri vermek istiyoruz.”

Volvo'dan üçü bir arada uygulama-1Nasıl işleyecek?

Volvo’nun bu yeni hizmeti akıllı telefonlar aracılığı ile uygulanacak. Pilot programa katılan Volvo sahipleri yakınlardaki hizmeti bulup anında telefon ile sipariş verebilecek.

Aracı almaya gelen servis için tek kullanımlık bir dijital anahtar sunacak olan uygulama, servisin görevini tamamlamasının ardından anahtarı kullanıma kapatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz