Volvo V40 vitrine çıkıyor

0

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nin dokuzuncu salonunda yer alacak 864 metrekarelik Volvo standında, ziyaretçileri birçok sürpriz bekliyor. Beş kapılı premium hatchback sınıfına, büyük otomobillerin özelliklerine sahip, lüks bir görünümle giren yeni Volvo V40, Türkiye prömiyerini Autoshow 2012’de yapmaya hazırlanıyor. Ayrıca, ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan V40 Cross Country ve V40 R-Design da Volvo standında otomobil tutkunları ile buluşacak.

Volvo Car Türkiye, İstanbul Autoshow standını, markanın üç temel değeri olan kalite, çevre güvenlik üzerine kurguladı. Volvo'nun öncü güvenlik teknolojileri, ilginç kurgularıyla Autoshow’da sergilenecek. Ziyaretçiler, İsveçli markanın sportif ve maceracı kimliğine de bu yılki fuarda yakından şahit olma fırsatı yakalayacak.        

Yeni Volvo V40, V40 Cross Country ve V40 R-Design, fuarın yıldızları arasına girmeye hazırlansa da Volvo standında yalnız olmayacaklar. S60, V60, XC70, S80 ve elit cabriolet modeli C70 de Volvo standını renklendiren modeller arasında yer alacak. Bu yıl lansmanı yapılan, ‘en iyi üçlü’ motor-şanzıman kombinasyonuna sahip S60 DRIVe Powershift de Volvo standında olacak.

 

VOLVO AUTOSHOW 2012 GALERİ

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here