Volkswagen Ticari ailesinin popüler çocuğu

 

Hem iş hem aile aracı olarak ihtiyaçları karşılayan yapısıyla Transporter, Volkswagen Ticari Araç’ın sınıfının en çok tercih edilen modeli olarak gösteriliyor. Geçen yıl makyajlanmasının ardından yeni ön ızgarası, revize edilmiş yan etekleri ve dört egzoz çıkışıyla karşıma çıkan Transporter, ülkemizde camlı van, city van, panel van, pikap ve comfortline karoserleriyle satışa sunuluyor.

En fazla tercih edilen Transporter Camlı Van farklı şasi seçenekleriyle ticaretin çok yönlü taleplerine cevap veriyor.

Transporter’ın yenilenen TDI motoru180 beygirgüç üretiyor. Saatte 191 kilometre hıza ve 0’dan 100 km’ye sadece 9.9 saniyede ulaşan Transporter’ın 180 beygirlik motoru City Van ve Camlı Van modellerinde sunuluyor.

ESP, ABS, EDL, ASR, EBC, BAS, ani frenlemelerde yanan dörtlü flaşörler, ön ve arka viraj denge çubukları ve sürücü hava yastığından oluşan güvenlik paketinin standart sunulduğu modellerde 180 beygirgüç üreten 2 litre hacimli BiTDI motorunun yanında; 102 ve 140 beygirgüç üreten 2 litre hacimli TDI motor seçeneği de bulunuyor.

Transporter Camlı Van’ın 102 beygirgüç üreten 2 litre hacimli 100 kilometrede 7,3 litre yakıt tüketen TDI motorlu versiyonunun 3 bin kilogram yük kapasitesi bulunuyor. Standart şaside arka koltuklar söküldüğünde 4.3 metreküplük yükleme alanı açılan araç 4+1 yolcu kapasitesine sahip.

Standart şasi 102 beygirlik 4+1 yolcu kapasiteli Transporter Camlı Van, Volkswagen bayilerinde şu an 55 bin 420 TL’ye satılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz