Vira… Merhaba…

 Beni tanıyanlar, önce Ekonomist Dergisi’nden ardından da Akşam Gazetesi’ndeki otomotiv konulu köşe yazılarımdan tanırlar. Son dönemde işler biraz karışık. Yeni yol haritaları falan… Ama 2011 bitmeden Posta Gazetesi ile bir dirsek temasıyla son anda 6 sayfalık bir otomotiv kampanyaları eki de aradan çıkardım… Bana göre hiç fena olmadı, iki günde ortaya çıkan kampanya eki…

Şimdi de yeni yıla benim için yeni bir mecrayla giriyorum.

Otomotiv ile ilgili bir çok arkadaşın da içinde yer aldığı, dışarının da çok önem vermeden göz koyduğu sanal otomotiv basını ortamına giriyorum. Hem de geç kaldığımı düşünerek.

Sende mi diyenler çıkacak ama o arkadaşlar, bu alanı hafif meşrep ya da harc-ı alem bulsa da şirketlerine dönüp baktıklarında sanal ortamı inkar etmedikleri gerçeğiyle başbaşa kalacaklarını unutmasınlar…

Ben, kendi tadımda, kendime has başlıklarım, haberlerim, sorularımla devam edeceğim.

Okur desteğini sağlamak için günlük gazete bakış açısının getirdiği deneyimi burada değerlendirmeyi hedefliyorum.

Amacım cari açıkta, trafik yoğunluğunda, magandalıkta, vergi kaçırmada ilk planda suçlanan otomotiv sektörünün savunmasını yapmak olduğu kadar, suç-kabahat-hata derecelendirmesinde okurların-tüketicilerin de savunmasını yapmak olacak.

www.otoajanda.com içeriği biraz da zaman içinde oluşacak. Blog bölümünde okurların sesini duyacaksınız. İlgili markaların yöneticileri ciddi iddialara buradan yanıt verebilirler. Yani bir “meydan” oluşturmaya çalışacağım.

Twitter bölümünde hızının tartışılmazlığı su götürmeyen 140 vuruşluk 21. yüzyıl gerçeğinin önünde saygıyla eğileceğiz.

Haberler, sürüş izlenimleri, otomotiv teknolojileri, fuarlar, kampanyalar, fırsatlar, gündem başlıklarımızın altında kendine özgü çekici konular yer alacak.

Bir çok konuya buradan dikkat çekeceğiz.

Belki de Ekonomist Dergisi ve Akşam Gazetesi’nde olduğu gibi bazı ilkleri www.otoajanda.com adresinde okuyacaksınız. Bazı ilkleri de biz sizinle birlikte başka yerlerde okuyacağız.

Herkes kaşık yapar ama ustalık sapı tam ortaya düz getirebilmekte. Onun sırrı da insanın derinlerinde…

Vira ….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz