Ünlü futbolcular imzaladı, açık artırmada ÖTV’siz 47 bin liraya satıldı.

 

 

 

Manchester United takımının imzaladığı Chevrolet Trax, internette düzenlenen bir açık artırmada 14.301 paunda (17.157 euro – 47 bin lira) satıldı.

 

Geçtiğimiz hafta eBay üzerinden geliri Manchester United Vakfı’na bağışlanmak üzere özel bir açık artırma yapıldı. Manchester United temalı Chevrolet Trax, geçen yılın Premier Lig Şampiyonu takımın oyuncuları tarafından imzalandı ve "eBay yardım satışında" 14.301 sterline alıcı buldu.

 

Elde edilen tüm gelir, Ability Counts futbol programını desteklemek amacıyla Manchester United Vakfı’na bağışlanacak. Bu program, engellilere Manchester United ile birlikte oynama veya takım yönetme fırsatı tanıyor ve yaşları 8 ile 40 arasında olan 150-160 kişiyi kapsıyor.

 

Manchester United Vakfı, Geniş Manchester bölgesinin en yoksul yerlerinin bazılarında çalışmalar yürütüyor ve Manchester United’a duyulan tutkuyu, gençleri eğitmek, motive etmek ve onlara ilham vermek için kullanıyor. Vakıf, futbol teknik direktörlüğü, yetenek eğitimi, kişisel gelişim ve hayat değiştiren deneyimlere sunarak, gençlerin hayatlarını daha iyi yönde değiştirmelerine olanak tanıyacak fırsatlar sağlıyor.

 

Açık artırma ile satılan eşyaların tam listesi

•    Manchester United kaptanı Nemanja Vidic’in lig şampiyonu ile kupa sahibini karşı karşıya getiren Community Shield’ın 2013 eşleşmesinde Wigan’ı 2-0 yendikleri maçta giydiği imzalı forma

•    2012 yılında Wayne Rooney’nin hat-trick yaptığı Hannover maçında giydiği formanın imzalı ve çerçeveli hali

• David Moyes imzalı Manchester United Resimli Tarihi kitabı Illustrated History of Manchester United

•    Sir Bobby Charlton’ın imzalı otobiyografisi

•    Ryan Giggs’in imzaladığı, arkasında TRAX yazan özel yapım Manchester United forması

•    26 Nisan 2014’te Hull City ile oynanacak maçta takım maskotu olma fırsatı (tarih değişikliği olabilir)

•    Manchester United as takım oyuncuları Patrice Evra, Michael Carrick, Ashley Young, Jonny Evans, Anders Lindegaard ve Danny Welbeck imzalı One World Futbol topu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz