Ulusoy’un Merter’deki yerini satın aldılar, 2. ele deneyimle girdiler

 

 

Ulusoy'un Merter'deki yerini satın aldılar 2. ele deneyimle girdiler

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren Baykanlar Grubu ile otomotiv sektöründe eskiden beri yöneticilk yapmış olan Tuğrul Denizaşan yönetiminde 2. el otomobil ticaretine yatırım yaptılar.

Yeni proje için Ulusoy Grubu'nun Merter'deki 24 bin metrekarelik bina ve arsasını satın alan Baykan Otomotiv, Otomobl adıyla ikinci el otomobil ticaretine girdi.

Bu yıl Ümraniye ve Ataşehir'de iki şube daha açarak yola devam edecek olan Otomobol, İstanbul'da 4, Bodrum, İzmir, Samsun, Ankara, Bursa ve Antalya’da birer ofis açmayı hedefliyor.

Otomol Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, "hedefimiz 10 yetkili satıcı adedini 2014’de 20’ye; 2015 yılında ise 30’a çıkarmak. 5 yıl sonunda toplam 50 adet yetkili satıcı hedefliyoruz" bilgisini verdi.

 

 

 

 

Merter'de kurdukları Otomol'un Türkiye'nin en büyük ikinci el otomobil alım satım merkezi olduğunu söyleyen Genel Müdür Denizaşan, amaçlarının kurumsal ikinci el şirketleri içinde liderlik olduğunu belirtiyor.

Denizaşan, Otomol'dan alınan her otomobil için neleri sunacaklarını da şöyle belirtiyor: 

"Müşterilerimizin taleplerine göre her yaşta aracımız mevcut. Satışa çıkarılan ve alımını gerçekleştirdiğimiz her araç detaylı olarak ekspertiz hizmetine tabi tutuluyor. Kaporta – boyadan, motor aksamına kadar tüm test ve kontroller olabilecek en özenli hizmetle buluşuyor. OTOMOL’dan satın alınan her araç, OTOMOL’un verdiği standart 6 aylık garantiyle müşterisine ulaşıyor. Garanti süresini daha da uzatmak isteyen müşterilerimiz ise, 12 aylık Gold Paket, 12 ve üzeri içinse Platinum Paket garanti hizmetini satın alabiliyor."

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz