Toyota’nın ikinci el şenliğinde iPhone 6 hediye

0
235

Toyota’nın ikinci el şenliğinde iPhone 6 hediye

Toyota plazalar aracını satmak isteyenleri ya da ikinci el otomobil satın almak isteyenleri 24 Eylül ile 25 Eylül tarihleri arasında düzenlediği “İkinci El Şenliği”ne davet ediyor. Hem de satıcılar ve alıcılar için marka ve model sınırlaması yok. Toyota plazalar markası ne olursa olsun ikinci el otomobil satın almak ya da anında nakit alım ile otomobillerini satmak isteyen herkesi düzenlediği etkinliğe bekliyor. Ayrıca Toyota’nın Türkiye genelindeki 58 Toyota plazada düzenlenecek Xchange by Toyota 2.El Hafta Sonu Şenliği’nde ayrıca, araçlarını takas etmek veya emanet olarak sergilemek isteyenler için de fırsat sunulacak.

Toyota’nın ikinci el şenliğinde iPhone 6 hediye ediliyor

İkinci el şenliğine gelenler istedikleri otomobiller ile deneme sürüşleri de gerçekleştirebilecekler. 24-25 Eylül Cumartesi ve Pazar günlerinde düzenlenecek şenliğe katılan ve ehliyetlerini ibraz ederek kayıt yaptıran 3 kişi de noter huzurunda yapılacak çekilişle iPhone 6 kazanma şansını elde edecek.

Toyota’nın düzenlediği “Xchange by Toyota 2.El Hafta Sonu Şenliği’ne” gelenler, Toyota Finans’ın tek noktadan verilen hizmetiyle ikinci el otomobillere uygun kredi ve faiz uygulamalarından da yararlanabilecekler. Toyota bayileri ayrıca ikinci el satışlarında “garantili satış” yöntemiyle de müşterilerine ayrıcalık sunacaklar.

Toyota “Xchange By Toyota” sistemi ile ikinci el satışlarında, sıfır kilometre otomobillerde olduğu gibi Toyota güvencesini vermeye devam ediyor. İkinci el otomobil konusunda ciddi yatırımlar yapan Toyota bayileri “Xchange by Toyota” sistemi ile müşterilerin otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu sistemle marka ayrımı olmaksızın otomobil alım ve satım işlemleri; Toyota Plazalar’da, ikinci elde de tek bir noktadan, kısa sürede ve güvenle gerçekleştiriliyor.

Toyota Plazalar, ikinci el ile ilgili tüm beklentilerini karşılamak üzere tüm müşterilerini 24-25 Eylül cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek “İkinci El Şenliği’ne” bekliyor.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here