Corolla alacaklara inanılmaz şubat indirimi

0

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de üretilen Corolla modeliyle en çok satan ikinci otomobil ünvanını alan Toyota, bu yıl da avantajlı kampanyalı satışlarını başlattı.

Şubat ayında geçerli kampanyasında indirimler, taksit avantajları ve düşük faiz oranlı kredi teklifeden Toyota, 6 bin 500 TL’ye varan indirimleriyle etkinliğini bir üst boyuta çıkardı.

[yuzo_related]

Kurlardan doğan maliyet artışlarını 2017 model yılı otomobil fiyatlarına henüz tam olarak yansıtmadığını açıklayan Toyota, rekabetçi pozisyonunu korumak istiyor.

Kampanyada, 2016 model yılı Corolla’ların dizel modellerinde 6.500 TL’ye varan indirimler yer alırken, diğer modellerinde de 3 bin TL’ye ulaşan indirim avantajı bulunuyor.

Yaris Hibrit’te indirim 6.200 TL

Şubat kampanyasında Yaris Hybrid 6 bin 200 TL’lik indirim ile yer alırken, diğer Yaris modellerindeki indirim ise 3 bin TL’yi buluyor.

Arazi şartlarında olduğu kadar şehir yollarının da efsane aracı olan Hilux’da ise 5 bin TL’ye varan indirim seçenekleri bulunuyor.

Bugün al, ağustosta ödemeye başla

Yüzde 1,20’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın şubat kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Ağustos ayında başlayabiliyorlar.

Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Çiftçilere Özel Kredi İmkanı

Toyota, tarım ve hayvancılık geliri olan çiftçilere de şubat kampanyasında özel avantajlar sunuyor.

ALJ Finans ve Garanti Bankası tarafından verilen Çiftçi Kredisi imkanına şubat ayında da devam eden Toyota’nın bu uygulamasından yararlanmak isteyen çiftçiler için eşit ödemeli, 6 ayda 1 ödemeli, yılda 1 ödemeli ve hasat dönmelerinde ödemeli kredi seçenekleri bulunuyor.

ALJ Finans ve Garanti Bankası işbirliği ile sunulan bu kredi ile Toyota sahibi olmak isteyen çiftçiler yüzde 1,32’den başlayan faiz oranlarından yararlanabilecekler.

 

Son dakika! Toyota mı, Volkswagen mi ?

Google’da en çok aranan otomobil markaları

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here