Toyota’dan 48 ay vade

Yazın son ayının ilk günlerde otomobil markalarından kampanya duyuruları gelmeye başladı. Ağustos ayı kampanyasını açıklayan markalardan biri de Toyota oldu. Toyota ailesinin en küçük modeli Yaris’i 6 bin TL indirimle ya da 12 ay taksit seçeneği için sıfır faizle satın almak mümkün.

Kampanyada; Hilux için de 5 bin TL’lik indirim veya 4×2 ve 4×4 motor seçeneklerine göre belirlenen 12-20 aylık vade seçenekleri için de sıfır faiz alternatifi sunuluyor. İndirimden yararlanmayıp kredi seçeneğini tercih edenlere; Yaris 1.33 için 17 bin TL ve Hilux 4×2 modellerinde de 24 bin TL’lik 12 ay vade kullanımında da sıfır faiz uygulanacak. Hilux 4×4 Hi Cruiser AT modelinde 25 bin TL 20 ay vade kullananlar ve Yaris Hybrid 24 bin TL 18 aylık vadeyi tercih edenler sıfır faizli kampanyadan yararlanabilecekler.

Ay boyunca Yaris Hybrid modelinde indirim 6 bin TL’ye, Yaris’in 1,33 lt benzinli modellerindeki ise 3 bin TL’ye ulaşıyor.

Yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın ağustos kampanyasından yararlanıp Toyota sahibi olanlar, ödemelerine diledikleri takdirde 2017 yılının Şubat ayında başlayabiliyor. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz