Toyota Türkiye’den eylül ayına özel teklif

Toyota Türkiye'nin eylül ayı kampanyasında 6 bin liraya varan indirimler ve 24 aya ulaşan taksitlendirme imkanları bulunuyor.

0
370

 

Toyota Türkiye’den eylül ayına özel teklif
Toyota ’nın eylül ayı kampanyasında yolların en az yakan araçlarından Yaris Hybrid ve pick-up Hilux için özel avantajlar yer alıyor.
Yaris Hybrid için 6 bin TL’ye varan indirim veya 24 bin lira için 18 ay taksit seçeneğine “0” faiz uygulamalarından biri tercih edilebiliyor.
Hilux HiCruiser almak isteyenlere kampanyada 5 bin TL’lik indirim veya 25 bin TL için 20 ay vadeye “0” faiz alternatifi bulunuyor.

YARİS 1.33 benzinli ve Hilux 4×2 
İndirim yerine kredi kullanmak isteyenlere de ayrı avantaj programlanan eylül kampanyasında; 3 bin TL’ye varan indirimli Yaris 1.33 versiyonu için 17 bin TL ve Hilux 4×2 modellerinde de 24 bin TL’lik 12 ay vade kullanımında da “0” faiz uygulaması devam ediyor.

Zorlu yolların efsane aracı Hilux da eylül kampanyasında 5 bin TL’ye varan indirimlerle yer alıyor. Hilux’a, 76 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

İndirim de var, taksit erteleme de
Toyota, eylül ayı kampanyasında 6 bin TL’ye varan indirimlerin yanında taksitler de 6 ay ertelenebiliyor.
Toyota_yaris_hybrid-on

TOYOTA YARIS HYBRID

Yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranları ve isteğe göre ayarlanabilen 48 aya varan vade seçenekleri Toyota’nın eylül kampanyasının çözümleri arasında. Toyota alanlar ödemelerine isterlerse 2017 yılının Mart ayında başlayabiliyor. Ayrıca, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Eylül ayında otomobil sahibi olmak isteyenlere yönelik kampanyalar devam edecek. Toyota kampanyasının yanı sıra diğer marka kampanyaları da eylül ayı fırsatları arasında yer alıyor.

Toyota Türkiye‘den eylül ayına özel teklif

Otomobil sahibi olmak isteyenler için firmaların kampanyalara yüklendikleri, birbirinden cazip fırsatların sunulmaya çalışıldığı bir dönem başlıyor.

Önümüzdeki aylarda da devam etmesi beklenen kampanya rüzgarında Toyota’nın eli yeni Yaris ve Hilux modelleriyle güçlü.

Hilux modelinin test sürüşünü izlemek isteyenler, youtube üzerindeki Otoajanda kanalından tüm detayları izleyebilir.

Yaris için de özellikle Hibrit modelin tanıtım videosu kanalımızda yayında.

Toyota, temmuz ayında makyajladığı Corolla ile de iddialı. Yeni Corolla, yeni ön görünümü, C segmentindeki iddiası ve kalite algısı artırılmış iç mekanıyla da iddialı.

Toyota Türkiye’den eylül ayına özel teklif .

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here