Toyota kapıyı ‘aralık’ tutuyor

Toyota kapıyı ‘aralık’ tutuyor

Kasım ayı kampanyasını duyuran Toyota Türkiye’de, ay boyunca indirimler 6 bin TL’yi buluyor.

Ayrıca, sıfır kilometre otomobil alacaklar Forever Kart kampanyası kapsamında BP’den 3 ay boyunca yüzde 5 akaryakıt hediyesinden de yararlanabiliyor.

2016 yılı Ocak-Eylül döneminde tüm modellerin yer aldığı perakende satış sıralamasında birinci sırada bulunan Corolla, farklı motor seçenekleri ve donanım özelliklerine göre 4 bin TL’ye varan indirimlerle kasım kampanyasında yerini alıyor.

Markanın ilk kompakt SUV’u olan RAV4 ve arazinin efendisi Hilux 5 bin TL’ye varan indirimle kampanyaya dahil oluyor. Kasım kampanyasında Yaris Hyrid 6 bin TL’ye, Yaris 1.33 3 bin TL’ye varan indirimle sunulurken, Auris 2 bin TL’ye varan indirimler ile yeni müşterilerini bekliyor.

Kasım ayında, Toyota Yaris 44 bin 900, Auris 54 bin 950, Corolla 56 bin 950 ve Hilux 76 bin 900 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

6 ay taksit erteleme

Kasım ayı kampanyası yalnızca indirimlerle bitmiyor. Ayrıca, Toyota severler taksitlerini altı ay öteleyebiliyor. Yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranları ve bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın kasım kampanyasından yararlanacaklar, diledikleri takdirde ödemelerine 2017 yılının Mayıs ayında başlayabilecekler.

Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için bayilerde “takas” imkanı da bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz