Toyota Corolla’da 9 bin TL indirim var!

Her geçen gün artan kurlara rağmen belirli versiyonlarında bir önceki ayın fiyatlarını sabit tutan Toyota Türkiye, 2017 Model Yılı Corolla 1.6 benzinli, Hilux ve Yaris modellerinde ise fiyat indirimine gitti. 2017 Model Yılı 1.6 benzinli Corolla, anahtar teslimde 9 bin TL’ye varan indirimle kampanyaya dahil olurken, 2017 model yılı Yaris de ise Eylül ayına göre 2 bin TL’ye varan fiyat indirimleri gerçekleşti. Corolla’lar 65 bin 950 TL’den, Yaris’ler ise 54 bin 950 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Toyota’nın ekim ayı kampanyasında, Adapazarı’ndaki fabrikasında ürettiği hibrit SUV’u C-HR da bulunuyor. C-HR’ı 6 bin TL indirim ile satışa sunan Toyota, ayrıca Hilux 4×2 Adventure MT ve AT, 4×4 Adventure MT modellerinde de 5 bin TL’lik indirimle alıcılarını bekliyor.

Toyota C-HR’da indirime ek olarak yüzde 0,99 faiz oranı ile 24 ay için 35 bin TL’lik krediden yararlanmak da mümkün olurken, ÖTV teşviği avantajı sunan Auris Hybrid ve Auris TS Hybrid’e 24 ay için yüzde 0,90 faiz oranıyla 30 bin TL’lik kredi olanağı da sağlanacak.

Corolla 50. yıl modelinde de 24 ay 20 bin TL’lik kredi kullanımında yüzde 0,99 faiz oranından ekim ayında da yararlanılabilecek.

Bugün al Nisan 2018’de öde

Toyota’nın kişiye özel ödeme çözümleri de ay boyunca müşterilerin ödemelerini kolaylaştırıyor. Yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranları ve her bütçeye göre şekillendirilebilen 48 aya varan vade seçenekleri ile Toyota’nın ekim kampanyasından yararlananlar, diledikleri takdirde ödemelerine 2018 yılının nisan ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını değiştirip yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Yeni 2 Serisi ilk kez dört kapılı olarak görüntülendi!

2018’de gelecek yeni Focus ‘un gözü yukarıda

BMW motorlu Auris mi geliyor?

2018’de tanışacağınız yeni SUV’lar: T-Roc, Arona, Kona, Stonic, Ecosport, Karoq, C3 Aircross …

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz