100 bin liralık hibrit Auris

2. nesil Auris için yolun sonu göründü.

Toyota’nın Prius ve C-HR modellerindeki hibrit seçeneğinden sonra markanın İngiltere’de üretilen Auris modelinin de Hibrit versiyonuda Türkiye’ye ithal edilmeye başlandı. Toyota Türkiye hibrit motorlu Auris’in fiyatını açıkladı.

Auris Hybrid ÖTV teşviğiyle birlikte 99 bin 950 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaya başlandı.

Auris Hibrit fiyatları:

Toyota Türkiye, hibrit Auris modelinin fiyatlarını 100 bin liranın 250 TL altında konumlandırdı. Üst donanım paketlerinde fiyat 120 bin liraya kadar çıktı.

Toyota Auris Hibrit fiyatları 100 bin liradan başlıyor

İngiltere’deki Toyota fabrikasında üretilen Auris Hybrid, 99 beygir gücündeki 1.8 litre benzinli motor ve 82 bg güç üreten elektrikli motoru bir arada bulunduruyor. Auris Hybrid, kombine olarak 136 beygir güce sahip. Bununla birlikte Toyota Auris Hybrid’in yakıt tüketimi ortalama 4.1 lt/100 km olarak açıklanıyor.
Auris Hybrid, Türkiye’de Active, Advance ve Premium olmak üzere üç farklı donanım seçeneğiyle satın alınabilecek. En üst donanım seviyesinde Deri/Alcantara/Kumaş spor koltuklar, çift bölgeli klima, akıllı park destek sistemi, Toyota Safety Sense ve ısıtmalı ön koltuklar gibi özellikler yer alıyor.

joyistik vites kolu tasarımı dikkat çekici.

Auris Hybrid tüm versiyonlarda sunulan skypack opsiyonu, joystick tasarımlı vites kol mekanizması gibi özellikleriyle farkını ortaya koyuyor.

2017’yi  “hibrit yılı” ilan eden Toyota; CH-R Hybrid, Yaris Hybrid, RAV4 Hybrid, Prius ve son olarak Auris Hybrid ile birlikte Türkiye’deki ürün yelpazesini daha da genişletmiş oldu.

Toyota’nın hibrit yılın yeni ürünü Auris Hybrid oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz