Tofaş’ta yeniden yapılanma

 

 

 

Fotoğraftakiler: (Soldan sağa) Koç Fiat Kredi Genel Müdürü Türker Gürtekin, Tofaş Mali Direktörü Cengiz Eroldu, Fiat Marka Direktörü Okan Baş, Tofaş CEO’su Kamil Başaran, FerMas Müdürü Ferhat Albayrak ve Alfa Romeo-Lancia-Jeep Marka Direktörü Mahmut Karacan.

 

TOFAŞ'ta yeniden yapılanma

Başta Fiat olmak üzere, Peugeot, Citroen ve Opel için de araç üreten TOFAŞ, yeni yılla birlikte elindeki kadrolarını yeniden konumlandırdı. Buna göre Chrysler Türkiye döneminden beri uzun yıllardır satış ve pazarlama müdürü olarak başarıyla görev yapan ve geçen yıl TOFAŞ operasyonuna katılan Mahmut Karacan, Alfa Romeo, Jeep ve Lancia markaları Direktörlüğü'ne getirildi.

 

Yine Orhan Ülgür'ün ayrılmasından bu yana boş olan Ferrari ve Maserati Türkiye distrübütörü Fer-Mas Genel Müdürlük görevine, aynı şirkette uzun yıllardır başarıyla görev yürüten Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak atandı.

 

Bu arada yine TOFAŞ CEO'su Kamil Başaran'a bağlı olan Koç Fiat Kredi şirketi genel müdürü de değişti. Yeni genel müdür TOFAŞ çatısı altında değişik birimlerde görev alan Türker Gürtekin getirildi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz