Ticariler buluştu

18 farklı ülkeden toplam 209 firmanın yer aldığı COMVEX İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı ve Logist Eurasia 2016 7. Lojistik Endüstrisi, Taşımacılık, Yükleme, Boşaltma, İstifleme, Depolama Araç, Donanım, Sistem ve Teknoloji Fuarı, 21 Mayıs’ta kapılarını açtı. OSD (Otomotiv Sanayii Derneği), TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği) ve TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği) iş birliği ile hazırlanan, bugüne kadar 100 bin ziyaretçi ve 800 katılımcıya hizmet veren COMVEX İstanbul Fuarı’nın bu yılki açılışını Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Hasan Ali Çelik gerçekleştirdi.


4.000’inci Karsan Jest teslim edildi.

Sektörün kalbinin attığı fuar otomotiv şirketlerinin canavarlarının gövde gösterisine sahne oldu. Karsan minibüs modeli JEST’in 4.000’inci katıldığı Comvex Fuarı’nda sahibine teslim etti.


Hyundai H350

Karsan üretimi Hyundai H350 Serisinin 12.8m3 hacimli Panelvan’ı, 16+1 Okul Aracı, 9+1 VIP Minibüs, Acil Yardım Ambulansı ve Kasalı Pick-Up modelleri ilk kez Comvex’le birlikte ulusal bir fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


MAN’in standı

MAN standında ise yeni nesil Lion’s Coach 2+1 VIP ile Neoplan Tourliner otobüsleri, TGS ve TGX serisi kamyonları boy gösterdi.

15 aracı ile Comvex’e katılan Otokar’ın standında özellikle Türkiye’nin ilk trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner ve Türkiye’nin ilk elektrikli otobüsü Doruk Electra dikkat çekti.


Ford Transit Custom

Ford, 2016 senesinde de liderlik sloganı ile Comvex Ticari Araçlar Fuarı’nda geniş ticari araç ürün portföyü ile gövde gösterisi yaptı. 50. Yılını kutlayan Transit ile birlikte Ford standında yerini alan Transit ve Tourneo ürün ailesi, yepyeni pick-up modeli Ranger ve E6 Ecotorq motor ile donatılmış Yeni Ford Trucks Serisi de fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.


Fiat Fullback

Fiat’ın pick-up sınıfına giriş yaptığı yeni aracı Fullback’in lansmanını fuarda gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz