The Beetle, ipad üzerinden satışa çıktı

0

 

 

Kaplumbağa, Ipad ile dönüyor

Volkswagen Binek Araç, Ekim ayında satışına başlayacağı ‘The Beetle’ için, iPad applikasyonu ile sipariş almaya başladı.

Otomobil tarihinin efsane modelleri arasında yer alan Volkswagen’in Beetle modelinin tamamen yenilenmiş hali ‘The Beetle’, Ekim ayından itibaren Türkiye’de satışa sunuluyor.

Tüm Volkswagen yetkili satıcılarında da ön siparişleri alınmaya başlanan ‘The Beetle’, Volkswagen Binek Araç tarafından geliştirilen bir iPad uygulamasıyla da ön sipariş edilebiliyor.

Türkiye’de ilk olarak 1,4 TSI 160 PS ve 1,2 TSI 105 beygirgücündeki motor seçenekleriyle satışa sunulacak olan ‘The Beetle’, 22 bin 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla alınabilecek. 

 

Tasarımı, fiyatı, donanımları

Beetle ve Design olmak üzere iki farklı donanım seviyesinde sunulacak olan ‘The Beetle’ın 1.4 TSI 160 PS DSG versiyonu sadece Design donanım seviyesiyle, 1.2 TSI 105 PS ise her iki donanım seviyesiyle yer alacak.

Beetle donanım seviyesinde, 16” Whirl alüminyum alaşımlı jantlar, ön/arka park sensörleri, lastik basınç uyarısı gibi özellikleri içeren Teknoloji Paketi, ön kol dayama, hız sabitleyici, Klimatik gibi özellikleri içeren Konfor Paketi ve RCD 310 standart olarak sunuluyor.

Design donanım seviyesinde ise 17” Rotor alüminyum alaşımlı jantlar, %65 karartılmış arka ve arka yan camlar, yağmur/far sensörü, kararan iç dikiz aynası gibi özellikleri kapsayan Işık ve Görüş Paketi, turbo basıncı, yağ sıcaklığı ve kronometre gibi özelliklerin yer aldığı Ek gösterge paneli, 3 renkli ambiyans aydınlatma ve RCD 510 standart olarak sunuluyor.

Design donanım seviyesinde ayrıca sadece 1.4 lt TSI 160 PS versiyonda standart olarak yer alacak arka spoyler de mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here