TFF Başkanlığına sürpriz aday otomotivden çıktı

0

Mermerler'in varisi Murat Mermer

TFF Başkanlığı'na aday

 

Günün son saatlerinde ajanslara düşen bir habere göre Chery Türkiye Distribütörü Mermerler Grubu Başkan Yardımcısı Murat Mermer, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığına aday olmak istediğini açıkladı.

İşte İhlas Haber Ajansı'nın konuya ilişkin haberi…

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) 27 Şubat'ta yapılacak seçimli olağanüstü genel kurulu öncesinde işadamı Zafer Murat Mermer, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

TFF Genel Merkezi'ne bugün resmi adaylık başvurusunu yapan Zafer Murat Mermer, Türk futbolunun içinde bulunduğu tüm zorlukları üstlenip, sıkıntıları çözmek için göreve talip olduğunu söyledi. Genç, sorumlu, eğitimli

bir futbol sever vatandaş olarak adaylık kararı aldığını açıklayan Mermer, "Yönetim kurulu üyeleri, kulüpler, hakemler ve futbolcular ile birlikte yeni bir döneme imza atmaya hazırım.

Bu yeni dönemde birlik ve beraberlik içinde yeniden Türk Futbolu'nu dünyada konuşturacak, 2002 'de

aldığımız dünya kupası gibi yeni başarılara imza atmayı hedefliyoruz. Türk futbolunun bu yeni dönemi ile birlikte tüm zorlukları üstleneceğiz. Ekip çalışması ve futbol camiasının desteği ile tüm spor dalları içinde futbolu hak ettiği yere taşıyacağız. Görevimin bilincinde olan bir Türk vatandaşı olarak Türkiye Futbol Federasyonu'nda yeni bir yönetim şekli ile birlikte hareket ederek hizmet edeceğiz. Tek bir bedenle Türk Futbolu adına alacağımız tüm kararlar ile bir kez daha o özlenen günleri

yaşamak adına aday oldum. Türk Futbolu adına adaylığımın hayırlı olmasını temenni ederim" dedi.

Mermer, TFF Başkanlığı'na adaylığıyla ilgili olarak yarın Ritz Carlton Otel'de bir basın toplantısı düzenleyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here